10 TL'ye Windows 10 Pro Alınır mı? (ePttAVM)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

arkadaşlar ePttAVM - Microsoft Windows 10 Pro Dijital İndirilebilir Lisans Key bu sitede 10 tl ye windows 10 pro satılıyo altında 56 yorum var hespi 5 yıldız vermiş sizce site güvenilirmi yada 10 tl'ye alınırmı bilemedim açıkcası ben yeni sistem alacağım benim bir tane monitör var eski sistemi taktığımızda windows xp açılıyor yeni sistem alıp taktığımda ordan seçebilecekmiyim windows kaç olduğunu yada mesela windows 7 den 8 e yükselten insanlar var onlar korsan olarak internetten mi yüklüyor hani windows etkinleştirelemedi yazıyor altta yani 1000 bin tl şeyi 10 tl ye almak ne kadar mantıklı youtube'dan video izledim 58 tl ye alıp kullananlar varmış bilemiyorum alınırmı yada yeni sistem aldığında bana hangisi kurmak istiyorsan onu kur seçeneği gelecekmi ?? biryerde görmüştüm sanki

Son düzenleme:

ÆSir

Wake me up when september ends
Yönetici
Moderatör
Tavsiye ettiğimiz bir şey değil. İleride key ile ilgili sorun çıkarsa muhattap bulamazsınız. Kim resmi yollardan 1000 liralık şeyi 10 liraya vermek ister ki?

Tavsiye ettiğimiz bir şey değil. İleride key ile ilgili sorun çıkarsa muhattap bulamazsınız. Kim resmi yollardan 1000 liralık şeyi 10 liraya vermek ister ki?
evet bende öyle düşünüyoru ama mesela daha yeni sistem almış hiç açmamışbir kaç video izledim orada usb felan takıyorlar bıostan birşey yapıloar uygulama indiriliyor technopatda felanda varda rufus denilen birşey kullanıyorlar link de atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani pro olması şart değil yeterki windows 10 olsun aa pro olursa daha iyi olur yani onların yaptığı şey işe yarıyormu resmimi virüs gelirmi ?

Melih Beyefendi

Doçent
Yasaklı
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
evet bende öyle düşünüyoru ama mesela daha yeni sistem almış hiç açmamışbir kaç video izledim orada usb felan takıyorlar bıostan birşey yapıloar uygulama indiriliyor technopatda felanda varda rufus denilen birşey kullanıyorlar link de atayım

yani pro olması şart değil yeterki windows 10 olsun aa pro olursa daha iyi olur yani onların yaptığı şey işe yarıyormu resmimi virüs gelirmi ?
Vallaha hocam ucuz lisans olmaz. Virüs içerebilir. Resmi değildir. Hatta hocam ben PC'yi formata götürdüm. Yakamoz denen bir yer bana 100 TL format+yepyeni yazılım dedi. Başka bir yer 500 TL dedi. Bir gün sonra yakamoz'dan kasayı aldım. İçinde sahte sürüm var. Paramı iade etmediler. Başvurdum tüketici hakem heyetine. Verdiler. Sonra bir daha format attırdım. 500 TL olan yere. Adam gibi yazılım yüklemişler.

Drift King

Doçent

[/QUOTE

Windows sürümü için Windows kurmaya gerek yok. Ne keyi girerseniz anında o versiyon olur. Az özellikliden fazlaya geçerseniz bilgisayarı yeniden başlatmanı istiyor.

Logithx

Profesör
Bu satılan dijital lisans bu lisansın girildiği bilgisayara özgü birşey o bilgisayar sadece lisanslı oluyor 1000 tl'ye bahsettiğinz lisans kutulu lisans onu istediğiniz bilgisayarda kullanabiliyorsunuz herkes artık öyle kullanıyor bende o siteden aldım bir problem çıkmadı kullanıyorum ama satıcıdan satıcıya değişebilir bu durum..

stat counter