2019'da iPhone 7 Kullanılırmı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Froseth

Asistan
Müzik dinleme, internette dolaşma ve video izlemekte kullanmak için iyimidir? Şarjı uzun gidiyormu?

AlteredTech

Profesör
Müzik dinleme, internette dolaşma ve video izlemekte kullanmak için iyimidir? Şarjı uzun gidiyormu?
Dediğin 3 aktivite için kullanılabilir ama bunları yaparken şarjının yeteceğini sanmıyorum.

Almayı düşünüyorsanız tavsiye etmem. Bu devirde İphone’u bırak İphone 7 dahi alınmaz.

Bütçenizi söylerseniz öneride bulunabiliriz?

ishak042

Profesör
Müzik dinlemek için iyi ancak internette dolaşma ve video izlemek için can sıkar yani ekran kasa oranı ve çözünürlük bakımından. Ayrıca bu aktiviteler için de pili çok yeterli değil. Ama müzik deneyimi çok iyi olur.

okurbaba

Asistan
bende 6s+ var bence yeterli bir cihaz (hatta baya baya yeterli), bırak 2019'u 2022'ye kadar rahat kullanılır (kim ne derse desin yiğidi öldür hakkını yeme ama 4.4'e alınmaz orası ayrı yoksa çok güçlü bir cihaz)

Froseth

Asistan
Video izlemek derken yatmadan önce bir şeyler izlemek gibi, dizi film izlemek için genellikle televizyonu yada bilgisayarımı kullanıyorum. Okula giderken 30 dk müzik dinlerim instagramda dolaşırım fazla telefon kullanmam.

okurbaba

Asistan
Video izlemek derken yatmadan önce bir şeyler izlemek gibi, dizi film izlemek için genellikle televizyonu yada bilgisayarımı kullanıyorum. Okula giderken 30 dk müzik dinlerim instagramda dolaşırım fazla telefon kullanmam.
çok rahat kullanılır ama bütçen tam olarak kaç tl bir söyleyebilir misin yada tr'demi yaşıyorsun

Kararsız23

Doçent
Bütçe ne kadar?

O paraya çok daha iyi android cihazlar var.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Hediye mi geldi? :D kim hediye ettiyse parası oldukça uçmuş ama bence o telefonu takas etmeni öneririm ya da satıp başka telefonlar alabilirsin sanırım batarya ve işlemci konusu önemliymiş gibi geldi GPU o kadar da abartılacak değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse takas yoluyla üstüne 1000 tl alıp A70 filan almanı öneririm.

Froseth

Asistan
Okula giderken günde 30 dk müzik dinlemek için o kadar kötü olmadığını düşünüyorum ondan sonra düşük güç moduna alıp kullanmadıktan sonra %100 şarjdan gideceğeni sanmam biraz kullandım o kadar kötü değil.

stat counter