3500-4000 TL Fiyat bandında tel önerisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

akinoznazik

Üyecik
Merhaba arkadaşlar iphone 7 mi kronik sıkıntısından ötürü değiştirmek istiyorum.3500-4000 tl fiyat bandında bir telefon düşünüyorum.Aklımda mi 8 / mate10 pro / s9+ var.Sizce s9+ bu telefonlara nazaran bu fiyat farkını karşılar mı? Telefon beni en az 3 sene idare etsin istiyorum. Performası iyi olsun(uzun kullanımda kasma donma olmasın) kamerası günlük kullanımda üzmesin istiyorum. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Leand

Profesör
S9+ alın çok iyi bir cihaz sizi memnun edecektir ikinci olarak g7 ve daha sonra mi8 derim ben.

Tekno Göçmen

Asistan
Bence samsung tercih etme, ileri vadede sorunlar yaşayabilirsin benim görüşün bu yönde. Mate 10 pro biraz eski kalıyor seni üzmez ama kıllandırabilir, Mi 8 daha yeni ve işlemcisi daha iyidir. Daha güçlü ve uzun süre giden bir pil istersen mi 8 yerine poco f1 de alabilirsin aralarındaki tek fark OİS yok ve malzeme kalitesi düşük.

akinoznazik

Üyecik
S9+ alın çok iyi bir cihaz sizi memnun edecektir ikinci olarak g7 ve daha sonra mi8 derim ben.
g7 ye pek sıcak bakmıyorum ama tecrübeleriniz varsa yazabilir misiniz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bence samsung tercih etme, ileri vadede sorunlar yaşayabilirsin benim görüşün bu yönde. Mate 10 pro biraz eski kalıyor seni üzmez ama kıllandırabilir, Mi 8 daha yeni ve işlemcisi daha iyidir. Daha güçlü ve uzun süre giden bir pil istersen mi 8 yerine poco f1 de alabilirsin aralarındaki tek fark OİS yok ve malzeme kalitesi düşük.
Benimde samsungdan çekincem ekran yanığı olayının olması. Araştırdığım kadarıyla servis bazen kullanıcı hatası diyerek ücret istiyormuş. Bu konuda bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:

Tekno Göçmen

Asistan
A
g7 ye pek sıcak bakmıyorum ama tecrübeleriniz varsa yazabilir misiniz?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Benimde samsungdan çekincem ekran yanığı olayının olması. Araştırdığım kadarıyla servis bazen kullanıcı hatası diyerek ücret istiyormuş. Bu konuda bilginiz var mıdır?
Biraz şahitliğim oldu. bir arkadaşım kırılmaz jelatin kullanmasına rağmen telefonunda iç ekran kırılması yaşandı ve kullanıcı hatası dediler 650 tl istediler genel olarak samsungların ekranlarında amiral gemileri o kadar sık olmasada diğer modellerinde çeşitli sıkıntılar oluyor bence uzak durun samsungdan riske atmayın paranızı bir sürü alternatifi var piyasada samsung ve apple nin

akinoznazik

Üyecik
A

Biraz şahitliğim oldu. bir arkadaşım kırılmaz jelatin kullanmasına rağmen telefonunda iç ekran kırılması yaşandı ve kullanıcı hatası dediler 650 tl istediler genel olarak samsungların ekranlarında amiral gemileri o kadar sık olmasada diğer modellerinde çeşitli sıkıntılar oluyor bence uzak durun samsungdan riske atmayın paranızı bir sürü alternatifi var piyasada samsung ve apple nin
Aslında mi 8 de düşünüyorum ancak servisi konusunda sıkıntılarım var ve daha önceden hiç kullanmadım. Arayüzünde sıkıntıları var mıdır bilemiyorum. Videolarını incelediklerimde çin rom u yüklüydü. Meizu içinde aynı sıkıntılar mevcut arayüzünde bir sürü sorunun olduğunu okudum. Sizin poco f1 dışında başka öneriniz var mıdır?

Tekno Göçmen

Asistan
Aslında mi 8 de düşünüyorum ancak servisi konusunda sıkıntılarım var ve daha önceden hiç kullanmadım. Arayüzünde sıkıntıları var mıdır bilemiyorum. Videolarını incelediklerimde çin rom u yüklüydü. Meizu içinde aynı sıkıntılar mevcut arayüzünde bir sürü sorunun olduğunu okudum. Sizin poco f1 dışında başka öneriniz var mıdır?
Sony xperia Xz modelini veya Xz perimium modeline bakabilirsiniz. Onun dışında LG V30+ modeli veya Q7 thinq modeli de sizi memnun eder. garanti konusunda hassassanız eğer huawei p20 pro alabilirsiniz.

engineer35

Üyecik
3200 TL'ye Asus Zenfone 5z de güzel bir alternatif.
Ses ve kamerası başarılı bir model.
Snapdragon 845 işlemcili.

akinoznazik

Üyecik
3200 TL'ye Asus Zenfone 5z de güzel bir alternatif.
Ses ve kamerası başarılı bir model.
Snapdragon 845 işlemcili.
Benimde ilk düşüncem 5z idi ancak okuduğum yorumlarda kronik bir sıkıntı olduğu söyleniyor hatla alakalı. Şimdiki telefonumda da benzer bir sıkıntı yaşıyorum o yüzden zenfone 5zden soğudum diyebilirim

BALAXIS

Asistan
Mi 8 ip68 yok toz ve suda ilerde sorunn yasabilirsin evet ozellikleri iyi ama bu detaylar onemli suya sokmasan bile toz bile ilerde hergun hergun maruz kalınca kamera lensinde cizilme yapar

akinoznazik

Üyecik
Mi 8 ip68 yok toz ve suda ilerde sorunn yasabilirsin evet ozellikleri iyi ama bu detaylar onemli suya sokmasan bile toz bile ilerde hergun hergun maruz kalınca kamera lensinde cizilme yapar
Peki benim yazdığım cihazlardan veya başka bir cihaz olarak önerin var mı?

Leand

Profesör
Oneplus6 & mi8 yada pocophone f1 gerisi batarya olarak memnun etmez. Asusda dediğin gibi çekim sorunlu.

Son düzenleme:

Melih B.

Üyecik
Bence bu fiyat bandının en iyileri sırasıyla Meizu 16TH, Op6, LG G7, Mi8 ve daha ucuz olsun denirse Poco F1.

akinoznazik

Üyecik
Bence bu fiyat bandının en iyileri sırasıyla Meizu 16TH, Op6, LG G7, Mi8 ve daha ucuz olsun denirse Poco F1.
Meizu güzel bir cihaz ama birçok yazılımsa sorunu olduğu söyleniyor bildirim vs. Çoğu kişi lg önerdi fiziksel olarak test etme imkanım olmadı hiç. Arayüzü kamerası bataryası nasıldır acaba kullanan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim

Leand

Profesör
S9+ alabiliyorsan g7 thinq bakma bence çünkü bataryası ortalama vasat bir batarya yani memnun etmeyecektir oyun oynuyorsanız çok.

Leand

Profesör
Benim görüşüm s9+. Lg g7 thinq'da güzel ama s9+ kamera, batarya ve ekran kalitesi olarak daha iyi.

Melih B.

Üyecik
Meizu güzel bir cihaz ama birçok yazılımsa sorunu olduğu söyleniyor bildirim vs. Çoğu kişi lg önerdi fiziksel olarak test etme imkanım olmadı hiç. Arayüzü kamerası bataryası nasıldır acaba kullanan bir arkadaş yardımcı olabilirse çok sevinirim

Arayüz ve yazılım olarak en ciddi rakibi Mi8'den çok daha iyi olduğunu söylüyorlar, gerek incelemelerde gerekse kullanıcı yorumlarında. Diğerlerinden bariz artısı sıvı soğutma ve ekrandan parmak izi okuma. Malzeme kalitesinin de üst düzey olduğu vurgulanıyor sürekli.

stat counter