40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

lgsever

Profesör
Bende durumlar iyi. :) Bugün 1,5 litre kadar su içtim.

Merak ediyorum. Bunun sonucunda vücudumuzda değişimler olacak mı?
Valla ruhi çenetin videosunda bir kadın günde 5 litre suyla bir ay denemiş öyle güzelleştirme falan yok ama diyor yağlanmanın azaldığı ve yüz renginin açıldı görülüyor

Ömer Canbaz

ShiftDelete.Net
Onursal Üye
@lgsever Foruma pek giremiyorum(hatta hiç giremiyorum), o yüzden yeni gördüm.

Fitness ile uğraştığım için çok su tüketiyorum. Tabi bir de bunun alımı var. Günde 3 litre ya da daha fazla su içiyorumdur.

lgsever

Profesör
Hey Allahım ya 10 gün oldu 3 kayıp var @kaanm55 @Halktan Biri sizde durumlar nasıl

kaanm55

Dekan
Suyu fazla kaçırma bence, 4 litrenin üstüne çıkma. Saatte 1 litreden fazla su içmeyin, böbreklere yazık.
Artık tüm akrabalar durumumdan haberdar. Ziyaretlerde çay yerine su alıyorum... her sabah 1 bardak süt de içiyorum. Günde rahat 3 litre içiyorumdur.

lgsever

Profesör
Suyu fazla kaçırma bence, 4 litrenin üstüne çıkma. Saatte 1 litreden fazla su içmeyin, böbreklere yazık.
Artık tüm akrabalar durumumdan haberdar. Ziyaretlerde çay yerine su alıyorum... her sabah 1 bardak süt de içiyorum. Günde rahat 3 litre içiyorumdur.
Guzel bir olay yaptık ya sence de değil mi ? Ben okul zamanıda devam edeceğim.

kaanm55

Dekan
Guzel bir olay yaptık ya sence de değil mi ? Ben okul zamanıda devam edeceğim.
Ben senin açından dedim. Evet ben de okul zamanında devam edeceğim, sonuçta 11 gündür devam ediyoruz

kaanm55

Dekan
Durumlar nasıl? Ben 14 gündür hiç aksatmıyorum. Sadece bir gün 2 gün doğal ayran içtim, o da küçük bardaktan :)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Aynen ama en sonunda damacanaya dönüşecez diye korkuyorum @Halktan Biri hiç sesin çıkmıyor pes mi ettin :)
Yok. Pes etmedim. :)
En çok su ve ayran içiyorum. Zaten kola, kahve ve çay içmediğimden ve suyu sevdiğimden zorlanmıyorum. :)

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Beyler nabersiniz devam eden var mı? Diyeceğim ama en son devam edenlerde forumu bırakmış herhalde. Halktan Biri, lgsever, kaanm55

stat counter