6000 TL Civarı Oyun Sistemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

[ROOKİE]

Asistan
Merhaba arkadaşlar, hepinize şu ana kadarki yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Ancak her ne kadar heves etsem de bu hevesten kurtulup sağlıklı düşünmeye çalışınca temmuz ayında çıkacak işlemci/anakart vb. yeni serileri bekleyip daha ileriye dönük bir sistem toplanabileceği fikri ağır bastı. Bilgisayara ayırdığım bütçem zaten dolarda duruyordu. Size sormak istediğim aşağıdaki monitörü şu anda indirimdeyken alıp 1 ay boşta bekletmek mantıklı mıdır, yoksa sistem toplayacağım zaman sistemle beraber düşünüp karar vermek mi mantıklıdır?
AOC 24" C24G1 2xHDMI DP VGA 144Hz 1MS Freesync Full HD Curved Gaming Monitör | ITOPYA
Bir yerden başlamak gerek bu yüzden hazır indirime girmişken al derim. Şimdiden alacağın bilgisayar hayırlı olsun. İnşallah sorunsuz şekilde kullanırsın.

uyurgezzer

Üyecik
2600 bence fiyata göre 3600'den daha performanslı olabilir.Dolar artacak çünkü.

Rtx ve dlss bence gereksiz
Rtx aşırı fps düşürüyor.Dlss ise görüntü bulanıklaştırarak fps artırıyor.Yani nvidia adam nallıyor.Rtx için en az 2080 felan lazım
Bana kalırsa
Rtx teknolojisini kullanacağıma 2k oynarım daha iyi.

Bende söyle bir pc toplayacağım örneğini bırakiyim

B450 a pro veya gaming plus
2x8gb 3000 mhz
Ryzen 2600
Gtx 1660ti
480gb ssd
Vs550
275r
Bende bilgisayar toplamaya çalışıyorum. 2060lı sistem düşünüyordum. onun yerine 1660Tİ daha iyi mi olur? UserBenchmarkta biraz daha önde götürüyor 2060 uzun süreli kullanım açısından hangisi daha iyi olur?

stat counter