Anket: Nokia N76 mı? Motorola Razr2 V8 mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İki telefondan hangisini seçerdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    183

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
İkisi de müzik telefonu ve ikisi de markasının en yeni modellerinden. Fiyatları da birbirine çok yakın. Tam 11 rauntta iki telefonu da kapıştırdık. İzleyin.

Motorola'nın dünyanın en büyük dış ekrana sahip olan ve inceliği ile dikkat çeken telefonu Razr2 V8 modelinin ülkemize geldiğini daha önce duyurmuştuk. Motorola'nın bu modeline karşılık çok daha fazla ürün seçeneği bulunan Nokia, N76 ile cevabını verdi. İki telefondan birini satın almak isteyenler için 11 farklı kriter eşliğinde cep telefonlarını yarıştırdık. Tasarım, kamera, hafıza,internet, işletim sistemi, kulaklık, multimedya, pil ömrü, ergonomi, ekran ve fiyat rauntlarını hangi telefonun kazandığını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Nokia N76 ve Motorola Razr2 V8 kapışıyor!

[flash=400,345]http://www.metacafe.com/fplayer/926917/no_english_title.swf[/flash]

:: Siz olsanız hangi telefonu seçerdiniz?

Bilgi için: Motorola, Nokia
Hazırlayan: Hakkı Alkan
Satın Al: Nokia N76, Motorola Razr2 V8
SDN - http://shiftdelete.net

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
telefonu seçenler neden seçtiklerini de söylerlerse pek de güzel olur çok da güzel olur.

chimera! söle bakalım neden n76?

mürebbi oldum ben :D

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
bu kadar yakın olacaklarını tahmin etmemiştim ama gene de video ya bakmadan aklımdan gecen N76 :)

motorola'yı sevmiyorum ;)

Nemesis

Dekan
Ya aslında 6-5 Nokia kazansa da su sekilde düşünmek lazım. Hangi özelliklerde 6-5 e bakarsanız. Hep görsel derecede motorola ama işlevsel de ise nokia ağırlıkta ben 11-0 motorola kazansada Nokia yı secerdim cünkü menü sistemi alışıldık ve sybian muhabbeti cok güzel.. Forever Nokia (Connection PeopLe:D )

GurenGursel

Profesör
Ben Motorola'yı sevdim ya... Özellikleri çok önemli değil. Zaten bütün gün bilgisayarın başındayız.. İçinde Core 2 duo 2 GB ram olsa ne olur :( Müzik deseniz zaten herkeste MP3/4 çalar da var... Şekil daha önemli bence artık...

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
değişiklik olsun die Motoralaya verdim sebebi tümleşik 2gbkdar hafıza desteği, pil ömrü, inceliği
ama radyo özelliği, sybian desteği, rahat kullanımı ile nokiayı seçerdim

otantic76

Doçent
şimdi çıkıntılık yapmak istemem ama 6267 gibi kapaklı tel yok piyasada.
ayrıca n76 sar'ı maşaallah herkese yeter. motorolanınki söylentide 0,31. ben daha gerçek bir yerde bulamadım. sar oranını yazın o zmaan söyleyim.

tel de ben de motorola severim ama fiyat çok uçmuş.özellikler tatmin edici.batarya süresi iyi olduğunu sanmam. n76 nın yanından geçmem.

ama 2si arasında derseniz-ki öyle denmiş- motorola. büyük biraz ama karizmaaaa...

ps: yine d 6267 gibisi yok bee..

speedfreak

Asistan
Ben oyumu motorolaya verdim ama sybian işletim sistemi olmaması kötü olmuş :( Hafıza daha az ama hafıza müzik için gerekli bence ve bende zaten mp3 çalar var. Pil ömrünün daha uzun olması iyi. Dokunmatik ekran çok büyük bir fark yaratmasada dokunmatik olması daha şık. görünüm açısından da motorola daha iyi

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
altius dedi ki:
Bence de Nokia N76.Bu arada arka fonda şarkıyı bilen var mı?
fondaki şarkıyı bulana kadar neler çektim neler. street fighter'dan alma görüntüler var dikkat edersen videoda. ben de müzik de aynı şekilde street fighter olsun istedim ama oyunun kendisinden aldığım ses kayıtları istediğim gibi olmadı. nette ararken remix'lerini buldum.

dileyen olursa kendisi ile de paylaşabilirim. ya da bi dakka :D ben en iyisi site tyavsiyeleri kısmına yazayım da nasiplensinler :D

emelden

Dekan
Öyle bir karşılaştırmaya başlamışsınız ki arka arkaya nokia önde gidince aman yaa işte motorola fos çıktı nasıl karşılaştırma ki bu diyorsunuz ama sonunda neredeyse eşit çıkıyorlar. :)

Motorola hiç çekici gelmiyor bana tabi ki nokia.

WaterBoy

Profesör
motorolaya karşı bi antipatim olduğundan nokia tarafında 5110 olsa bile nokia demek istiyorum ve N76 DİYORUM. :d

yulaf

Üyecik
WaterBoy dedi ki:
motorolaya karşı bi antipatim olduğundan nokia tarafında 5110 olsa bile nokia demek istiyorum ve N76 DİYORUM. :d
bi n76 demek için fazla yorum yapmamışmısın :D hayır burdakilerin zeka probleminden dolayı bu davranış içindeysen saygı duyarım :D

stat counter