Apple marka iphone telefonların en kötü yanlarını tartışıyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

apple marka iphone telefonlar genel itibari ile seviliyolar mı?

• Kullanılan toplam oy
    22

PARAzitCELL

Profesör
Sevmek suç değilse, tersi de doğru... Sevmeme hakkımız da vardır ama bunu ifade etme biçimimiz kültürümüze, anlayışımıza ve hatta tüm değer yargılarımıza uygun olduğu sürece sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne demiş tarkan bey (söz meclisten dışarı) :

Başkası olma, kendin ol Böyle çok daha güzelsin Ya gel bana sahici sahici Ya da anca gidersin ...

73206
73207

73208

Son düzenleme:

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı

PARAzitCELL

Profesör
Teknoloji hızla gelişiyor ve yeni modeller piyasaya çıkıyor, yeni sorunlar türüyor, yeni anlaşmalar imzalanıyor, servis kalitesi artıyor veya azalıyor, müşteri memnuniyeti üzerine araştırmalar yapılıyor, özellikle son yıllarda teknoloji savaşları yaşanıyor (Özellikle 5g üzerine çok büyük teknoloji savaşları yaşanıyor)... Doğal olarak böyle bir konunun açılmasında ve tartışılmasında ben yarar görüyorum.

Kaansn34

Asistan
Apple güzel ve hızlı cihazlar ancak ios 12 de optimizasyon sorunları ve uygulamadan atma sorunları çok fazla..

Leand

Profesör
Apple marka olmayan iphone'mu var :)))) Espri bir tarafa şu an elimde yok ama genel olarak gördüğüm batarya ve tarayıcıda reklam engelleyici gibi sıkıntılar ve uygulama marketindeki uygulamaların ücreti diyebiliriz yada ekran paneli olarak ciddi bir adım atmadılar şuana kadar samsung'tan geriler o konuda.

Başlığın bu kadar iğneleyici olmasına gerek yoktu :d

- iPhone'lar pahalıdır. Pahalı olması bir yana, fiyatları da zor düşüyor.

+ Donanım ve stabilite olarak android telefonlardan önde. Kendi kulvarında en performanslı telefonlar iPhone serisi desem yanlış olmam herhalde.

- Dışa acayip kapalı bir işletim sistemi var. Sırf telefona bir şey atmak için iTunes kurmak zorundasın. Bluetooth var ama yok, sadece başka bir iPhone'a transfer edebiliyorsun. Telefonda dosya sistemi diye bir şey yok. Eski iOS sürümüne dönmek için, sadece senin telefonuna özel bir SHSH2 blobuna ihtiyacın var, almadıysan geri dönmen mümkün değil. iTunes'dan attığın fotoğrafları telefonundan silemiyorsun, tekrar bilgisayara bağlamak zorundasın vs vs..
Cidden sinir bozucu bir işletim sistemi.

webrettin

Profesör
Herşey paralı. Bunu bilerek tercih edilebilir. Biraz daha ekran parlaklığı için her ay abonelik kaldı sanırım başka hersey düşünülmüş.

murat zorluu

Doçent
25 mayıs 2017 - 4 temmuz 2019 tarihleri arasında iphone 7 plus 32 GB telefon kullandım.Bir daha iphone alırken iki değil iki milyon kez düşünürüm.

Ayarlarda donuyordu.Veri kullanımını açıyordum donuyordu.Düzeliyordu tam internete girince kendi kendine veriyi kapatıyordu.İnternette donuyordu.Telefon bozuldu iki ay apple store gezdim başlarından savdılar

Kupa Beyi

Profesör
İphone hava civa... Herkes güncellemeye takmış evet güncelliyor ama 7 güncellemenin 6sı sorundan ibaret ve çok gereksiz pahalı... Başka markalarda senelerdir kullanılan özellikleri yenilik diye size iteliyor resmen :)

stat counter