Ashampoo Photo Optimizer 2019 Giveaway

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Lisans Bul

Asistan
Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
163
Puanları
43
Konum
İstanbul
Ashampoo Photo Optimizer 2019

Muhteşem fotoğraflar için hızlı ve kolay çözümünüz.

Tek tıklamayla fotoğraf düzenleme
Fotoğraf düzenleme zaman alıcı olmak zorunda değildir! Ashampoo Photo Optimizer 2019 ile fotoğraflarınızı önemli ölçüde geliştirmek için tek yapmanız gereken tek bir tıklama. Entegre görüntü optimizasyonu, donuk renkleri, uygun olmayan renk sıcaklıklarını veya düşük pozlamayı otomatik olarak algılar ve bu hataları anında düzeltir! Yazılım, beyaz pozlamayı ve kontrast yayılmalarını otomatik olarak optimize etmek için daha gelişmiş bir anlayışa sahiptir. Gelişmiş algoritması sayesinde bu fotoğraf düzenleme yazılımı fotoğraflarınızı optimize etmek için tercih ettiğiniz bir silahtır!

Otomatik fotoğraf düzenleme ile zaman kazanın
Bir tatil gezisinden veya partiden geri döndüğümüzde, sık sık onlarca fotoğrafla karşılaşıyoruz. Ama kim hepsini gözden geçirmek için zamana sahip? Ashampoo Photo Optimizer 2019 bu yükünü omuzlarına alıyor! Optimize edilecek resimleri seçin, "Optimize Et" seçeneğine basın ve işlemi tamamlayın! Bu görüntü düzenleme yazılımı görüntü analizi de dahil olmak üzere tüm ağır kaldırma işlemlerini sizin için yapar ve bitmiş sonuçların düzgün bir önizlemesini sunar. Memnun kaldığınızda, "Kaydet" e basın. Bu kadar basit!Beyaz dengesi ve kontrast yayılma değişiklikleri
Beyaz dengesi, resimlerinizin renk sıcaklığını etkiler ve izleme deneyimini önemli ölçüde etkiler. Dijital kameralar, görüntüleri doğal olmayan soğuk hissettiren mavi bir renk tonu üretme eğilimindedir. Aksine eksiklik, sıkıcı ve kasvetli sonuçlara yol açan başka bir ortak konudur. Ashampoo Photo Optimizer 2019'un görüntü işleme algoritması, bu kusurları tamamen otomatik olarak düzeltir, böylece görüntüleriniz daha sıcak ve canlı görünür. Bunu sizin için başka hangi fotoğraf editörü yapıyor?

Bireysel renk düzeltme
Otomatik optimizasyon genel olarak mükemmel sonuçlar verse de, her zaman manuel ayarlamalar yapabilirsiniz. Özellik seti otomatik özelliklerin çok ötesine geçiyor! Renkleri, parlaklığı, kontrastı, pozlamayı, doygunluğu, tonu ve gama ayarlarını uygun kaydırıcılardan veya manuel girişlerden ayarlayın. Bir düğmeye tıklandığında değişiklikler yapılabilir, bu nedenle deneme yapmaktan çekinmeyin!

Kırp ve yeniden boyutlandır
Ashampoo Photo Optimizer 2019, resimlerinizi yeniden boyutlandırabilir veya ayrı bölümleri piksel hassasiyetiyle kesebilir. Kırpma, çeşitli en boy oranlarını destekleyen sekresyon dikdörtgeninden yapılır. Sadece güzel bir şekilde optimize edilmiş değil, aynı zamanda mükemmel boyutlu fotoğraflar da elde edersiniz!

Döndür ve yazdır
Görüntü yönünü düzeltmek veya görüntüleri yansıtmak için sadece tek bir tıklama yeterlidir. Resimlerinizi seçin ve gerekli işlemi seçin. Bu özellikler, dahili toplu işleme aracının bir parçası olarak özellikle kullanışlı ve zaman kazandıran! Yazdırma işlemi aynı derecede kolaydır ve özel sayfa kenarlıkları ve görüntü ayarları ile tek bir sayfaya birden fazla fotoğraf yazdırmayı destekler.

Resim düzenleme
Belirgin derecede geliştirilmiş görüntü optimizasyonu
Akıllı beyaz dengeleme
En iyi sonuçlar için otomatik kontrast germe
Görüntüleri otomatik olarak optimize et
eki
Serbestçe döndür
Görüntüleri yansıtma ve döndürme
Renk düzeltmesi

Genel
Göz dostu ergonomik kullanıcı arayüzü
Mantıksal ve sezgisel program yapısı
Süper kolay program kullanımı ve navigasyon

Free full version
Original price:
$29.99

Giveaway Page
 
Üst
stat counter