Avast ödül kazanma konusu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EmreAladag32

Üyecik
Arkadaşlar Avast antivirüs programını bu linkten indirebilirmisiniz: Avast indir
Bu sayede ben 6 ay ücretsiz pro koruma kazanacağım. Biraz bencilce oldu sanırım :tearsofjoy:
Neyse, herkes bu konunun altına linklerini verebilir hepimiz yararlanalım.
Teşekkürler :sweatsmile:
73153

UgurBR

Asistan
@EmreAladag32 Benim alternatifim var, hotspotshield eklentisi ile VPN açıp indirirsen, farklı birisi olarak indirmiş görünürsün ve ödülü alırsın. Nasıl fikir?

aliyasiny65

Asistan
@EmreAladag32 Benim alternatifim var, hotspotshield eklentisi ile VPN açıp indirirsen, farklı birisi olarak indirmiş görünürsün ve ödülü alırsın. Nasıl fikir?
Mantıklı aslında vpn ile farklı olarak girip ödül almak ama avast buna karşı bir önlem yapmış olabilir

UgurBR

Asistan
Ben Avast kullanıyorum memnunum açıkçası, AVG nin de Avast'ın ürünü olması tamamen pazarlama amaçlıdır. Eğer kullanıcı avastı sevmezse AVG'ye geçer yine kar yaparlar.

VECTORRR

Profesör
Yasaklı
malwarebytes var iken avasta kim napsın xd korsanını indirp deneyince bile çok kötü olduğunu anlıyorsun :D

osos11

Asistan
Kaspersky kadar sistemi kastıranı, Bitdefender kadar çok virüs bulanını görmedim.
Sonuç : Windows Defender 2 yıldır devre dışı. :) :D

Avast gerekli ince ayarlar yapıldığı zaman en kuvvetli birkaç antivirüsten bir tanesi. Hardened/Agrresive mod açık kullanıp bilgisayarda repütasyonu düşük herhangi bir uygulamanın çalıştırılmasını engellemek mümkün.

Comodo'nun Auto-Containment özelliğini yeğlerim gerçi.

stat counter