Benden Videomu İstemiştiniz? Sözümü Tuttum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zawx

Asistan
aga bıde aracın resımlerını koysana cok guzel olur

zawx

Asistan
öyle dıosunda merak edılen araba senınkı nasıll zaten temın mını couper s gordum bı modifiye yapmıus dayın super dı sımdı herkes mını yı bılıo ama modşfiyelı cart mı curt mu onu bılmıuoz aga

TuningMert

Dekan
zawx dedi ki:
öyle dıosunda merak edılen araba senınkı nasıll zaten temın mını couper s gordum bı modifiye yapmıus dayın super dı sımdı herkes mını yı bılıo ama modşfiyelı cart mı curt mu onu bılmıuoz aga
Anlamadım ama benim aracım modifiyeli değilki.Zaten kendisi doğuştan modifiyeli :D

tertunc

Dekan
Onursal Üye
Kamera Sahibi = Barış Akarsu (M) ? Doğru mu

zawx

Asistan
barıs ın ve kamera bu kadar dandırık parası mı yokmus kı ben satam sana tunıng benm dukkandaklerıden

TuningMert

Dekan
zawx dedi ki:
barıs ın ve kamera bu kadar dandırık parası mı yokmus kı ben satam sana tunıng benm dukkandaklerıden
Arkadaş tabiki değil.Biz o videoyu küçültecez derken ne şekillere giriyoruz :D

zawx

Asistan
kısa ve öz sana makine lasım saalım aga hemn

Mr.Fastfinger

Doçent
Araçta Turbo ve Blow off uygulaması varmı acaba gerçi hava bırakma sesi duyamadım ama yinede sormak istedim :)

Şu ana kadar 200 km hızına bile ulaşamadım.İlerde sağlam bir araç aldığımda ilk işim bu olcak.Benim fiesta'da yaparda yokuş aşağı yol lazım ;D

TuningMert

Dekan
Mr.Fastfinger dedi ki:
Araçta Turbo ve Blow off uygulaması varmı acaba gerçi hava bırakma sesi duyamadım ama yinede sormak istedim :)

Şu ana kadar 200 km hızına bile ulaşamadım.İlerde sağlam bir araç aldığımda ilk işim bu olcak.Benim fiesta'da yaparda yokuş aşağı yol lazım ;D
Yok hocam araçta heards dışında bir uygulama yoktu.

Tartarus

Profesör
Buralar nereler nerelerde yarışlar yapılıyor istanbul da mı? Bazen ankaradakileri izlemeye gidiyorm eskişehir yolunda felan rastlayabiliyorum. belki karşılaşırız bir gün.

stat counter