Bianchi Surf Fs 24" 21 vites ile 9 km gidilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mirinkirin

Doçent
Simdi bi test surusu yaptim yaklasik 3 km de biz 2 den hesablayalim simdi 11 dakikada vardim 20 dakikada geri geldim simdi gidisten hesaplarsak 8km de okul olsa 11.4 den 44 dakika o da maximum ama yokus varsa zorlanirim yokuslar yoruyo nasil 11 dakika
Değişkenler çok fazla, buradan düz bir yorum yapmak doğru olmaz. Ortadaki amartisörü olabildiğince sertleştirin, düz yolda daha rahat gitmenizi sağlar, tam tersine ön amartisörü de olabildiğince yumuşatın. Kaldırım gibi yerlerden çok sertçe inmeyin orta amartisör kırılmasın. Bence havanın çok yağmurlu olduğu günler dışında bisikletle gidin, gayet iyi bir ulaşım şekli, bacaklarınız da güçlenir hem.

tct123_gs

Üyecik
Yasaklı
Değişkenler çok fazla, buradan düz bir yorum yapmak doğru olmaz. Ortadaki amartisörü olabildiğince sertleştirin, düz yolda daha rahat gitmenizi sağlar, tam tersine ön amartisörü de olabildiğince yumuşatın. Kaldırım gibi yerlerden çok sertçe inmeyin orta amartisör kırılmasın. Bence havanın çok yağmurlu olduğu günler dışında bisikletle gidin, gayet iyi bir ulaşım şekli, bacaklarınız da güçlenir hem.
Kardesim whatsap var mi ozelden soru sormamin bir sakincasi var mi

tengribizmenemen

Profesör
Yani simdi bu fiyata baska bisiklet bulabilirmiydim yoksa acele mi ettim
Babam da drdi acele etme yazin aliriz diye ben bianchi diye aldım
Bu fiyata genelde hep böyle bisikletler var zaten.Bianchi ülkemizde çok satılır fakat Türkiye'ye gelen modeller ne yazık ki çöp.Yazın daha fazla bütçe ile alabiliyorsanız yazın almanız daha mantıklı olurdu.

tct123_gs

Üyecik
Yasaklı
Bu fiyata genelde hep böyle bisikletler var zaten.Bianchi ülkemizde çok satılır fakat Türkiye'ye gelen modeller ne yazık ki çöp.Yazın daha fazla bütçe ile alabiliyorsanız yazın almanız daha mantıklı olurdu.
Hayir yazin bime vs geliyo ya onlar uxuz ondan

ağır bisiklet daha iyi kasların alışınca yokuş yukarı 10.vitesle çıkarsın benim sarda power vardı 15kg yokuş aşağı manyak kaçıyordu ...
zamanla kasların açılcak başka bisiklet kullanınca çok hafif gelicek...

tengribizmenemen

Profesör
Hayir yazin bime vs geliyo ya onlar uxuz ondan
Öyleyse aynı şey.Bu arada bende de bir salcano Hector var senin bisiklet gibi çift amortisörlü bir şey bir de aktarıcılarda sorun vardı vites geçmiyordu ondan dolayı 10.viteste çok uzun olmaması kaydıyla dik bir Yokuşu tırmanabiliyordum.Bacaklarım zaten baya sertleşmişti adeta kas yapmış gibi hissediyordum kendimi :D
Bisiklet çok güzel bir şey bunu anladığın zaman daha iyi bir bisiklet isteyeceksin büyük ihtimalle hatta yavaş yavaş şehir hatta yol-yarış bisikletlerine geçeceksin o zaman değme keyfine :)
--- Gönderi Güncellendi ---
ağır bisiklet daha iyi kasların alışınca yokuş yukarı 10.vitesle çıkarsın benim sarda power vardı 15kg yokuş aşağı manyak kaçıyordu ...
zamanla kasların açılcak başka bisiklet kullanınca çok hafif gelicek...
Aklınızda bulunsun ağır bisiklet her zaman daha kötüdür daha çok güç harcarsın hatta çok zorlarsan kendini sakatlıklara dahil yol açabiliyor.Fark ettiyseniz zaten bisikletlerin fiyatı arttıkça hafifleşmeye başlar.

stat counter