Binamda İnternet Altyapısı Yok

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

okan331

Üyecik
Merhaba ben yeni binaya taşındım binamda internet altyapısı yok. Türk telekomla görüştüm bina yeni olduğu için fiber olarak 2019 yılına planlanmış 2019un sonu mu başı mı artık Allah bilir. Ben o kadar süre internet olmadan napacam ? Paket idare etmiyor çanak antenden internet derseniz o çok pahalı yan binada internet var galiba oradan altyapı fln alamaz mıyım? (geçici olarak)

-Emirhan Türk-

Doçent
Merhaba ben yeni binaya taşındım binamda internet altyapısı yok. Türk telekomla görüştüm bina yeni olduğu için fiber olarak 2019 yılına planlanmış 2019un sonu mu başı mı artık Allah bilir. Ben o kadar süre internet olmadan napacam ? Paket idare etmiyor çanak antenden internet derseniz o çok pahalı yan binada internet var galiba oradan altyapı fln alamaz mıyım? (geçici olarak)
Yan binadan biriyle ortak olabilirsin bence.

CxTurkO

Üyecik
Eğer altyapın yoksa tek türk telekom kurarız der ama sürünürsün sözleşmeden sonra farklı internete geçersin önerim bu

azen63

Profesör
4 yıldır altyapı bekliyorum ... zor iş o çok beklersin.

okan331

Üyecik
4 yıldır altyapı bekliyorum ... zor iş o çok beklersin.
Maalesef airfiber kullanmayı düşünüyorum da müteahhitin izin vermeme gibi bir hakki var mı? Bina yeni tam olarak bitmemiş o yüzden müteahhitin binada hâla işi var.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Haftada bir veya iki haftada bir kez arayıp soylicem belki etkisi olur. Sizce türk Telekom il müdürlüğünü mü ariyim yoksa müşteri hizmetlerini mı?

Son düzenleme:

CxTurkO

Üyecik
Maalesef airfiber kullanmayı düşünüyorum da müteahhitin izin vermeme gibi bir hakki var mı? Bina yeni tam olarak bitmemiş o yüzden müteahhitin binada hâla işi var.

Haftada bir veya iki haftada bir kez arayıp soylicem belki etkisi olur. Sizce türk Telekom il müdürlüğünü mü ariyim yoksa müşteri hizmetlerini mı?

Mütahitin altyapı için izin alması gerekmektedir diye biliyorum ve sanırım biraz uzun sürüyor

okan331

Üyecik
Mütahitin altyapı için izin alması gerekmektedir diye biliyorum ve sanırım biraz uzun sürüyor
Yok o konuda değil. Airfiber için çanaktan kablo çekiyoruz o konuda izin vermeme gibi bir hakkı var mı ?
Yine pazartesi günü altyapı için türk Telekom il müdürlüğüne gidip ayrıntılı bilgi alacam.

www.superonline.net burdan fiber'e her gün baş vur hatta bütün apartman başvursun gelir optik biz öyle getirttik.
Apartmanda henüz 3 kişiyiz ben kişisel olarak her gün başvururum. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
stat counter