Bir insan neden Windows Phone kullanır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Lg G6 ya desen çöp diye bu kadar kızmazdım.Bir kere windows cihazları kullanan kişiler renkli kişilerdi samimilerdi az kişiydi kullanan ama ne anılarım vardı onunla kesinlikle sonu böyle olmamalıydı
Sizde g6 var memnunmusunuz

ÆSir

Wake me up when september ends
Yönetici
Moderatör
Renkli, üstün kamera kalitesi, şık ve kesinlikle ince bir tasarım, dokunmatik hassasiyeti üst düzeyde ve çok ucuz. Tek eksiği oyun çok oynanacak bir cihaz değil geri kalan her şey çok üstündü o dönemin cihazlarına göre. Eğer ki cihaz android olsaydı samsung bu kadar ileri gidemezdi.

Lumia 720 varmış bende.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Harika Note 8 versen değişmem öyle bir ikili olduk
G6 alacaktım sorunlu dediler xz1 alacaktım ehliyet engel oldu en sonunda moto z alabildim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Renkli, üstün kamera kalitesi, şık ve kesinlikle ince bir tasarım, dokunmatik hassasiyeti üst düzeyde ve çok ucuz. Tek eksiği oyun çok oynanacak bir cihaz değil geri kalan her şey çok üstündü o dönemin cihazlarına göre. Eğer ki cihaz android olsaydı samsung bu kadar ileri gidemezdi.
Samsung ve iPhone u bir ben mi çöp olarak görüyorum

Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Hayırlı olsun.Bu arada Note 8 konusunda ciddiyim.Samsung ve Casperle tramva geçirdim de
Çoğu marka telefon kullanma fırsatım oldu
Samsung çöp bence casperde öyle reeder quatro daha sayamıyorum hep ucuz malzeme cihazları
Ama vestelin gelişmesini isterdim

Çok Bilmiş

Doçent
Casper'in SAR değeri yeter zaten. Via A1 var amcamda, 1.55 mi ne veriyormuş.
Tramva derken ikisi çalındı o yüzden onu hatırlamak istemiyorum bu yüzden o iki markayı bıraktım.Casper Via E1 kötü bir cihaz değildi.Sar değeri olarak da Baş 0.402 W/kg (10g)
Vucut olarak 0.486 W/kg (10g)
Ama bazı sıkıntıları can sıkıcıydı

TerabyteForever

Asistan
Tramva derken ikisi çalındı o yüzden onu hatırlamak istemiyorum bu yüzden o iki markayı bıraktım.Casper Via E1 kötü bir cihaz değildi.Sar değeri olarak da Baş 0.402 W/kg (10g)
Vucut olarak 0.486 W/kg (10g)
Ama bazı sıkıntıları can sıkıcıydı
Ca$per pi$manlıktır zat£n.

2014 te deli gibi istediğim cihazlardı uygun fiyatına rağmen asphalt 8 açıyordu lumialar ve renkleri çok güzeldi.Güzel cihazlardı fakat mağazası yüzünden bittiler.Keşke microsoft google ile anlaşıp marketini google play store yapsaydı

Çok Bilmiş

Doçent
casper çöp oğlu çöptür alanlar ne salakmışım onu aldım diye ağlar...
Kesinlikle çöp değil bazı hataları vardı o kadar 2 yıl götürdü sağlam cihazdı ama çalındı.
Sorunları güncelleme geç ve sorunlu geliyor
Bazen kafayı yer 2 dk sonra kendine gelirdi.
Fakat parmak izi fiyatına göre muazzamdı bence

stat counter