Bir kıza nasıl açılırsın ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

BlackXr

Profesör
beyler yardım edin ya :)
1 yıldır kıza çıkma teklifi edemedim :)
biraz fikir verin :p

Cedriic

Profesör
Kıza Küçük Bi Hediye Al. İçine Not Yaz. Seninle Tanışmak İstiyorum Gibisinden. Numaranı Yaaz. Sana Döner. Sonra Aranız İyileşir Gider Teklifi Edersin. :)

Alnair Alsad

Profesör
Hey gidi adrasa... Etiketleyelim de kulakların çınlasın. :D

zarkon

Üyecik
Bak canım gidecen kıza diyecen, ....cim (örn: handecim) senden hoşlanıyorum ve seni daha yakından tanımak istiyorum.

Bu kadar sonrası gelir zaten. Bu satırları yazan feleğin çemberinden, platonik aşkların ateşinden ve evliliğin değirmeninden geçmiş bir abin. Yoksa bu abin gibi hep geriye bakıp "ulan dallama yıllarca kabul etmez ise onu kaybederim diye sana uygun olan tek kişiye açılamadın da ne oldu, sonunda onu yine kaybettin" diyerek kafanı taşlara vurursun, benden söylemesi:hammer:i.

Söyleyip kaybetmek emin ol içine atıp göz göre göre elinden kayıp gitmesini izlemekten daha kolay ve hızlı:thumbup1:

E32KERNEL

Doçent
Bende mi sorun var bilmiyorum artık.
:D Pat diye gider söylerim kıza. :)

Bence sen de öyle yap, yalnız kaldığı bir zamanını yakala.Ya da söyle yalnız başına buluşun, derdini anlat.İlk başta yüz vermeyecel sana büyük ihtimalle, ama ciddi olduğunu gösterirsen, işler değişebilir.

Ama bu dediklerim terste tepebilir. :mrgreen:

WebNick

Profesör
Mektup yaz. Hem nostaji hemde romantizim olsun. Yalnız içinden gelen cümlelerle yazacaksın, öyle sağdan soldan çarpma olmasın.

Moda girmen için bir yandan duygusal şarkılar dinlerken yazmanı tavsiye ederim. :)

dadaist

Profesör
1 sene bir kız için nedir bu kadar aksiyon hayatta böylelerini anlamam. gider dersin böyle böyle. kabul eder, etmez. çok da tın. kız nüfusuna kıran girdi de biz mi bilmiyoruz. bu kızları valla siz böyle yaptınız bu utangaçlıkla.

BlackXr

Profesör
Bende mi sorun var bilmiyorum artık.
:D Pat diye gider söylerim kıza. :)

Bence sen de öyle yap, yalnız kaldığı bir zamanını yakala.Ya da söyle yalnız başına buluşun, derdini anlat.İlk başta yüz vermeyecel sana büyük ihtimalle, ama ciddi olduğunu gösterirsen, işler değişebilir.

Ama bu dediklerim terste tepebilir. :mrgreen:
aslında mantıklı denicem bu dediginizi :)

justlive4life

Doçent
7 yaşından beri tanıyorsun ve hala açılmaktan bahsediyorsun. Bence ne dersen de kızın seninle ilgili düşüncesi olsaydı o çoktan sana asist yapardı açılman için, sana da sadece kafayı vurmak kalırdı.
Ama kesinlikle konuş ki içinde kalmasın. Şimdi buraya bi müzik klip atardım da malum forum kapanır diye korkuyorum :)
Buna bişey demez MÜÜÜÜ YAAAAP inşallah - TIKLA

BlackXr

Profesör
bi arkadaşımda aynı sorunu yaşıyor kız erkeklerden hoşlanmıyor ??¿¿
3 kişi cikma teklifi ettide kabul etmedi :) kız cok güzel biri ama kendini begenmiş şımarıklardan degil :)

7 yaşından beri tanıyorsun ve hala açılmaktan bahsediyorsun. Bence ne dersen de kızın seninle ilgili düşüncesi olsaydı o çoktan sana asist yapardı açılman için, sana da sadece kafayı vurmak kalırdı.
Ama kesinlikle konuş ki içinde kalmasın. Şimdi buraya bi müzik klip atardım da malum forum kapanır diye korkuyorum :)
Buna bişey demez MÜÜÜÜ YAAAAP inşallah - TIKLA
bu kız kimseye asist yapmaz abi :)

E32KERNEL

Doçent
Fazla bağlanma diyecem ama 10 yıldır bağlanacağın kadar bağlanmışsındır zaten.
Bence bir an önce git konuş. Yarın belki, çok geç olabilir.
Tabi kız anlamıştır senin ona karşı birşeyler hissettiğini...
:)

Silence

Dekan
Onursal Üye
Bazen şeytan diyor ki git yanaş şuna anlat içinden geçenleri tut yüreğinden sıkınca ak hayatına ... :) .

Hoşlanıyorum senden de açık ol içinde duracağına dışarda dursun olacağı varsa olur olmayacksa salla :) .

stat counter