Bloggerlar için mükemmel Ücretsiz Türkçe InSEO teması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

kkaplan

Üyecik
Arkadaşlar merhaba;
Daha önce Juragan responsive blogger teması Türkçe ücretsiz indir konuda bir blogger temasını Türkçeleştirmiştim ve sizlerle paylaşmıştım şimdi de bir tane tema daha Türkçeleştirdim ufak tefek düzenledim güzel olduğunu düşünüyorum. Boş vakitlerimi yararlı olabileceğini düşündüğüm için bu şekilde değerlendiriyorum. Umarım yararlı da oluyordu. Başlıkta da belirttiğim gibi tema bence bloggerlar için yapılmış kullanmanızı en azından bakmanızı tavsiye ederim. İçeriğe gelirsek resimlerle anlatmaya çalıştım kısaca yeterli olacaktır :)

Daha önceki yazımda da bir yanlış anlaşılma olmuştu. Bu yazıda da yanlış anlaşılma olmaması adına Tema bana ait değildir, ben düzenleme ve Türkçeleştirme işlemi yaptım. Bunun dışında Footerda tema yapımcısına ait olan linke müdehale edilmemiştir. Edilmesi de etik bir davranış değildir.

Son olarak bir emek harcanıyor ve bundan yararlanıp teşekkür etme nezaketinde bulunmayanlar var ( Daha önce paylaştığım hiç bir konuda böyle bir talepte de bulunmadığımı bildirmek isterim.) Bunu göz önüne alarak sayfamda paylaştığım konuya yorum kısmanda link isteyebilirsiniz. Teşekkürler.

ORJİNAL DEMO

DÜZENLENMİŞ DEMO

TEMA KONU LİNKİ

TEMAYI İNDİRMEK İÇİN KONU LİNKİNE YORUM YAZMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. TEŞEKKÜRLER.

stat counter