BlueStacks Nasıl?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Güvenli mi?

• HAYIR

Kullanılan: 6 27.3%
  • EVET

Kullanılan: 16 72.7%

• Kullanılan toplam oy
    22

Benefactor

Üyecik
Merhabalar, ben telefonumdaki oyunu bilgisayardan oynamak istiyorum. Araştırma sonucu ''BlueStacks'' diye bir program buldum. Sizlere sorum bu uygulama nasıl ve güvenilir mi?

Ömer Canbaz

ShiftDelete.Net
Onursal Üye
Merhabalar, ben telefonumdaki oyunu bilgisayardan oynamak istiyorum. Araştırma sonucu ''BlueStacks'' diye bir program buldum. Sizlere sorum bu uygulama nasıl ve güvenilir mi?
Ben onunla eskiden online kafa topu oynardım (bağımlısıydım ama artık değil). Yani hiçbir sıkıntı çıkarmadı bana ben gayet iyi kullandım ve güvenli. ;)

Neutral

Profesör
2 Gb ram ve ortalanma işşlemcin varsa kullanabilirsin sorun yaratmıuyor. Bir ara bayağı kullanmıştım. Banka hesap numaranı vb girmezsin oyun oıynarsın sadece yani saf abdroid, louncher bile yüklenebiliniyor.

omercip

Üyecik
Bluestacks yeni gelen android oyunları oynamak için windows klavye güncellemeriyle daha iyi mutlaka kullanın.

omercip

Üyecik
nox app player ilk defa duyuyorum ben ama bluestacks yeni klavye özellikleri oldukça kullanışlı. Oyunları açmama veya uygulamada bir çok sorun çıkabilyordu indirson.com/bluestacks-2 buradan güncelleyince düzeldi

Nox App Player özellikleri veya bluestacks programından farklı olarak ne gibi özellikler sunacak bana rica etsem söyleyebilir misiniz.

ZooZ35

Üyecik
Bluestacks varken telefon bile kullanmıyorum neredeyse kasma derdi yok istediğin her oyun elinin altında Ultra hızlı bir program son derece memnunum herkese öneririm

Sıla Uğur

Üyecik
Arkadaşlar bluestacks mükemmel bir uygulama içinde bluestacks puanlarıda var. Onlar sayesinde pro gamer tişörtü,pro gamer mouse'u gibi şeyler satın alabiliyorsunuz. Ben çok memnunum. Eminim sizde memnun kalırsınız.

robinhogol

Asistan
Blu stara joistik takılabilir mi

Son düzenleyen moderatör:
Program çalışırken arka planda Kripto para madenciliği yaptığına dair iddialar var. İddialar asılsız da olabilir açıkçası bilmiyorum. Konu hakkında aydınlatabilcek birileri var mı forumda?

alp.omererdemm

Üyecik
Bluestacks İyi ve güvenli bir program ama sistemin düşükse daha hafif emulatör kullan bence Örneğin Nox Gibi

awda00

Asistan
Bende memuyu öneriyorum bir ara çok rahat ve hızlı kullandım.

stat counter