Bu Otomobil'in markası ne?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

El Padrino

Dekan
Onursal Üye
TuningMert dedi ki:
Hayır. o araç integra type-r.dandik ve eski diye araba modelimi ayrılır yahu :D Benim yolladığım resimdeki aracın kadranı Mph üzerinden yapılmış kadran.rakamlar az gelebilir.ama wolfun yolladığı resimdeki integranım kadranı ise kmh üzerinden ;)
tamam bakalım sen öyle diosan öyle olsun ;) :)

Civic type-r vb. deyince bize laf düşmez ;D

sofubaba

Üyecik
al benden sana bir tahmin
nissan 350z olabilir veya hurda bir arabanın odifiye edilmiş hali

aydogan

Asistan
Netsky dedi ki:
aydogan dedi ki:
Wolf-sdn dedi ki:
RuNaL dedi ki:
araba fiat markamı?
Bilmiyorum Ağabey Onun için sordum :eek: Ama adam iyi dayamış :D
Bence araba gitmiyor, göstergelerle oynamışlar, o hıza çıkan bir arabada o fotoğrafı makinayı titretmeden ve o açıdan çekebilmek imkansız.
Aydoğan sen bu zeka ile buralarda ne işin var git Microsoft da çalış ;)Bende ne açılardan hiç titretmeden ne fotograflar var Canım Benim Tunıngmert işi biliyor
Tamam atıcam seni arabaya, delikanlıysan o fotoğrafı o açıdan çekersin. Ayrıca Microsoft'ta çalışmak bir zekâ ölçütü değildir.

Efe Zoroğlu

Profesör
aydogan dedi ki:
Netsky dedi ki:
aydogan dedi ki:
Wolf-sdn dedi ki:
RuNaL dedi ki:
araba fiat markamı?
Bence araba gitmiyor, göstergelerle oynamışlar, o hıza çıkan bir arabada o fotoğrafı makinayı titretmeden ve o açıdan çekebilmek imkansız.
Aydoğan sen bu zeka ile buralarda ne işin var git Microsoft da çalış ;)Bende ne açılardan hiç titretmeden ne fotograflar var Canım Benim Tunıngmert işi biliyor
Tamam atıcam seni arabaya, delikanlıysan o fotoğrafı o açıdan çekersin. Ayrıca Microsoft'ta çalışmak bir zekâ ölçütü değildir.
Aydoğan Ağabey konuda Bu Hızda giden bir Otomobil de Bu Fotografı nasıl çekmişler demiyor.Arabanın Markasını soruyor :).Kızma sakın gine :)

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Bu arabanın markası  Son model olabilir mi?  :-\  :D

aydogan

Asistan
Wolf-sdn dedi ki:
aydogan dedi ki:
Netsky dedi ki:
aydogan dedi ki:
Wolf-sdn dedi ki:
RuNaL dedi ki:
araba fiat markamı?
Aydoğan Ağabey konuda Bu Hızda giden bir Otomobil de Bu Fotografı nasıl çekmişler demiyor.Arabanın Markasını soruyor :).Kızma sakın gine :)
Ben konuyu anladım Wolf sen rahat ol.

stat counter