Bu siteye veda ediyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Servis Dışı

Asistan
Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu siteye veda ediyorum. Sebebi ise yazdığım mesajlarımın hiçbirisi değerli değil ve kimse umarsamıyor. Yalnız bir kişiliğim var ve burada da bunu görüyorum. Yapayalnızım bu koca dünyada. Saçma sapan hastalıklarla uğraşıyorum.

Hakkınızı helal edin.

ishak042

Profesör
Bence mesajların değerli gibi görünüyor beğeni sayın oldukça fazla ve Best almışsın 1 tane. Bu senin forumda bir değerin olduğunu gösteriyor. Ayrıca geçmiş olsun hastalıklar konusunda umarım atlatırsın.

Servis Dışı

Asistan
Best answer ne oluyor.
En iyi cevap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben daha Mi Store'da yarışmada telefon kazanamadım. Bu bir aptallıktır. İsmim söylendi ama sırada değilim diye hediyeyi alamadım. Gerçekten çok salağım.

Daha 2 yıllık dandik bölümden mezun olamadım, okul uzadı, 5 dersten kaldım.

Hiç arkadaşım yok, kimse beni sevmiyor, herkes benimle alay ediyor.

En iyisi ölmek, başka çare yok.

VECTORRR

Profesör
bir konuda ben tek cevap verip çözdüğüm konular olmasına rağmen hayla 0 xd

En iyi cevap.

Ben daha Mi Store'da yarışmada telefon kazanamadım. Bu bir aptallıktır. İsmim söylendi ama sırada değilim diye hediyeyi alamadım. Gerçekten çok salağım.

Daha 2 yıllık dandik bölümden mezun olamadım, okul uzadı, 5 dersten kaldım.

Hiç arkadaşım yok, kimse beni sevmiyor, herkes benimle alay ediyor.

En iyisi ölmek, başka çare yok.
19 yaşında daha 2. senen olmuyor mu ?

Servis Dışı

Asistan
Sevmediğiniz bir bölümdür belki bunu kendi salaklığınıza vurmayın lütfen. Herkesin bir ilgi alanı vardır. İlgi alanlarınıza yönelmeye çalışın
Çocukluktan beri bilgisayar bölümü isteyip, sonra 2016 yılında hiç alakasız bir bölümde (çevre mühendisliği) buldum kendimi ve zorunlu İngilizce hazırlıktan geçemedim ve yatay geçişle bilgisayar programcılığına geçtim, herkes takır takır geçiyor derslerden, ben daha geçemiyorum, hiçbir şey anlamıyorum, hocalar bana çok gıcıklar.

<<Dkn nyz>>

LANCER REİS:)
Yönetici
Mod. Adayı
Çocukluktan beri bilgisayar bölümü isteyip, sonra 2016 yılında hiç alakasız bir bölümde (çevre mühendisliği) buldum kendimi ve zorunlu İngilizce hazırlıktan geçemedim ve yatay geçişle bilgisayar programcılığına geçtim, herkes takır takır geçiyor derslerden, ben daha geçemiyorum, hiçbir şey anlamıyorum, hocalar bana çok gıcıklar.
Eistein inde okulu kötüydü ama bir dahi çıktı

üniversiteye gidemeyen var !!!
Mesela ben eşşek gibi çalışıyorum

Servis Dışı

Asistan
Takma kafaya salla gitsin hayata 1 kez geliyoruz acısıyla tatlısıyla yaşa

(Senle alay edenler dönsün önce kendine gülsün herkes 4 4lik değildir unutma)
O zaman benimle alay edenler her zaman mutlu olsun, okulunu bitirsin, iş bulsun - çalışsın, evlensin, çocukları olsun. Ben bunların hiçbirisine sahip değilim ya da sahip olamayacağım.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
O zaman benimle alay edenler her zaman mutlu olsun, okulunu bitirsin, iş bulsun - çalışsın, evlensin, çocukları olsun. Ben bunların hiçbirisine sahip değilim ya da sahip olamayacağım.
Sende bulursun fazla takma evlenmek sandığın kadar kolay değil zor kısımları var

Servis Dışı

Asistan
Sende bulursun fazla takma evlenmek sandığın kadar kolay değil zor kısımları var
Evlilik zor kısım ama okuldaki kızların büyük çoğunluğunun ya sevgilisi var, ya da nişanlısı var. Erkeklerin de kariyeri hazır şimdiden. Birçok iyi yerde part time çalışıyorlar. Örneğin Vodafone.

Sevmediğiniz bir bölümdür belki bunu kendi salaklığınıza vurmayın lütfen. Herkesin bir ilgi alanı vardır. İlgi alanlarınıza yönelmeye çalışın
Saçma sapan ilgi alanım var, gidip otobüs şoförü mü olayım?

VECTORRR

Profesör
Evlilik zor kısım ama okuldaki kızların büyük çoğunluğunun ya sevgilisi var, ya da nişanlısı var. Erkeklerin de kariyeri hazır şimdiden. Birçok iyi yerde part time çalışıyorlar. Örneğin Vodafone.

Saçma sapan ilgi alanım var, gidip otobüs şoförü mü olayım?
bende de var mesela ben hep internet kafelerde çalışmak isterdim xd

Servis Dışı

Asistan
Daha durun, okulda bitirme projesini beceremeyip saçma sapan bir şekilde Android telefonunun bootloader kilidini açıp ROM yüklüyorum, bu benim ne işime yarayacak ki? Bitirme projesinde en basit şeyi yani veri tabanı kısmını yapamadım ben. Seneye kaldı.

Mobil el feneri uygulamasını hoca hiç beğenmedi, en düşük notu verdi bana.

<<Dkn nyz>>

Yönetici
Mod. Adayı
Daha durun, okulda bitirme projesini beceremeyip saçma sapan bir şekilde Android telefonunun bootloader kilidini açıp ROM yüklüyorum, bu benim ne işime yarayacak ki? Bitirme projesinde en basit şeyi yani veri tabanı kısmını yapamadım ben. Seneye kaldı.

Mobil el feneri uygulamasını hoca hiç beğenmedi, en düşük notu verdi bana.
Belkide senin alanın değil bu

Ailem doktor olmamı istedi ama ben hiç sevmedim elektrik okudum mesleğim heycanlı mesela bi çarpsa fişim çekilir

stat counter