Casper kullanmayın

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PVPking

Üyecik
Kesinlikle casper kullanmayın.
Windows güncellerken. %95 takıldı ve açılınca kasılıp kallıyordı. Garantiye yolladım bana dedikleri. Yüksek gerilim, virüs(Eset kullanıyorum olması olanaksız her gün tam tarama yapıyorum geceleri). Hatalı dosya silme. Vb boş sebepler. Ne bliyim insan düştü der fln anlarımda virüs fln ayıp yani şurda atıcakları altarafı bi format 70tl bilgisayarcı 25tl lisanslı atıyor. Casper kullanmayın

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Kesinlikle casper kullanmayın.
Windows güncellerken. %95 takıldı ve açılınca kasılıp kallıyordı. Garantiye yolladım bana dedikleri. Yüksek gerilim, virüs(Eset kullanıyorum olması olanaksız her gün tam tarama yapıyorum geceleri). Hatalı dosya silme. Vb boş sebepler. Ne bliyim insan düştü der fln anlarımda virüs fln ayıp yani şurda atıcakları altarafı bi format 70tl bilgisayarcı 25tl lisanslı atıyor. Casper kullanmayın
Bilgisayarcının atacağı crackli olur. (Sahte)
Siz kendiniz bir yerden iso dosyasını usb'ye yazdırıp format atın. Sonra internetten lisans alıp etkinleştirin.

insanimsi

Doçent
Yüksek gerilim saçmalık ama belki eset sistem dosyasına bulaşmış virüsü silerken dosyayıda almış olabilir :)
Ama kesinlikle casper almayın biz aldık bir hafta sonra power gg oldu

PVPking

Üyecik
Bilgisayarcının atacağı crackli olur. (Sahte)
Siz kendiniz bir yerden iso dosyasını usb'ye yazdırıp format atın. Sonra internetten lisans alıp etkinleştirin.
Aldığımda kutudan cd çıktı içine baktım 3.9Gb boot dosyası var iso şeklinde ama bios görmüyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yüksek gerilim saçmalık ama belki eset sistem dosyasına bulaşmış virüsü silerken dosyayıda almış olabilir :)
Ama kesinlikle casper almayın biz aldık bir hafta sonra power gg oldu
Ben normalde almayacaktım ama işlemcisi 8.nesil olan tek o vardı o nedenle Casper Via Sorunum Çözülecek Gibi Durmuyor! gibi birçok insana yapmışlar

<<Dkn nyz>>

Dekan
Yüksek gerilim çekse tost olurdu o ciyaz

At yalanı deseydin adamlara ürünü satıp arkasında durmuyorlar

stat counter