Cep telefonu yedeklemek nasıl yapılır? Adım adım anlatıyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Cep telefonlarınızdaki kişi listesi, SMS'leri, çektiğiniz fotoğraf ve videoları, özel ayarlarınızı tek bir dosyada yedeklemek ister misiniz? O zaman bu adımları izleyin.

Cep telefonunuzun başına ne geleceği meçhul. Çalınabilir, bozulabilir veya hiçbir şey olmasa da başka bir telefona geçmek zorunda kalabilirsiniz. Bazı zamanlarda telefonun kendisinden de kıymetli hale gelen bu verilerin yok olmasını engellemek için yedeklemeni gerekiyor. Aynı şekilde, bir başka cep telefonuna taşınırken de sim kartınız ve telefon hafızası arasında saatlerce mekik dokumanız gerekmiyor. Aşağıda adım adım uygulamaları takip ederek, Nokia cep telefonunuzu kişi listesi, SMS'ler, çekilen fotoğraflar, video ve özel ayarlara kadar her şeyiyle tek bir dosyaya kopyalamanın nasıl yapıldığını, bu kopyanın aynı telefona veya bir başka telefona nasıl aktarıldığını öğrenebilirsiniz.

İzleyin

Adımları izlemek için buraya tıklayın.

:: Konuyla ilgili teknik sorularınız için bu başlığı kullanın.

Yazan: Hakkı Alkan
SDN – http://shiftdelete.net

tahir2023

Asistan
Bu Türkiye, işlemci dünyasında Intel'in kölesi olduğu gibi aynı şekilde Mobil telefonda da Nokia'nın kölesi olmuş durumda.

Sony Ericsson diye bir marka da var hatırlatırım. Herkesin telefonu Nokia diil. teşekkürler paylaşım için + rep emeğinize sağlık...

BaRY

Profesör
tahir2023 dedi ki:
Bu Türkiye, işlemci dünyasında Intel'in kölesi olduğu gibi aynı şekilde Mobil telefonda da Nokia'nın kölesi olmuş durumda.

Sony Ericsson diye bir marka da var hatırlatırım. Herkesin telefonu Nokia diil. teşekkürler paylaşım için + rep emeğinize sağlık...
hakılısınde ben bir motorola hayranı olarak, satarken para etmediği için mecburen nokia alıyorum, türkiyede hiç kimse telefonun özelliğine bakmıyor, nokia ve diğerleri diye bakıyor.

Evanescence

Asistan
Kesinlikle.. Nİye NOkia ki.. Bence bu forumun büyük kullanıcı çoğunluğu olan gençler Nokia dışındaki firmaların cep telefonlarını kullanıyoruz. (Özellikle Sony Ericsson, Samsung fln) yani burda bence diğer telefon markalarını da vermeniz daha iyi olurdu..
Tabi emeğe saygı..

stat counter