CS:GO Ping lag sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Çatlak Yumurta

Üyecik
CS:GO'da choke yüksek diye bir kaç tane kod ayarı yazdım.Ancak bu sefer lagım fena şekilde çoğaldı.Türk sunucularında eskiden hiç lag ping yoktu şimdi durmadan 200 ping oluyor.Oyunu ilk yüklediğimdeki ayarları verirseniz oyuna geri dönmeyi düşünüyorum.Hızlı cevapları bekliyorum.

rate “80000” cl_cmdrate “64” cl_updaterate “64” cl_interp “0.03125” cl_interp_ratio “2” cl_lagcompensation “1”

bbli07

Üyecik
CS:GO'da choke yüksek diye bir kaç tane kod ayarı yazdım.Ancak bu sefer lagım fena şekilde çoğaldı.Türk sunucularında eskiden hiç lag ping yoktu şimdi durmadan 200 ping oluyor.Oyunu ilk yüklediğimdeki ayarları verirseniz oyuna geri dönmeyi düşünüyorum.Hızlı cevapları bekliyorum.

rate “80000” cl_cmdrate “64” cl_updaterate “64” cl_interp “0.03125” cl_interp_ratio “2” cl_lagcompensation “1”
Bu kodları steam'deki başlatma seçeneklerine yazdınız değilmi?

bbli07

Üyecik
rate 128000 cl_interp_ratio 2 cl_interp 0 cl_cmdrate 64 cl_updaterate 64
Birde bu kodları yazın isterseniz.
Bunun dısında isterseniz matchmaking server picker adlı programıda indirebilirsiniz. Bu program sizin internetinize göre en az ping degerine sahip bölgeleri gösterir. En düsük pingli bölgeyi seçerek bu sorundan kurtulabilirsiniz (internetiniz kötü ise bu yol işinize yaramayabilir.)

stat counter