D-Smart 1 DaKikada Bir İnternet Kesilmesi.!!!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

JrRyLiaOfJvria

Üyecik
Arkadaşlar 3-4 Aydir D-smart kullanıcısıyım. 1 Gün Yüzümü güldüremediler. Bundan önce TTnet Kullanıyordum Dsmart ın TV si Var diye geçtim... Fakat Geçmez Olaydim dedim. Çünkü Hergün 5 Dakıkada bir internet kesilmesi, Yavaslık Felaket Yavaş Bir İnternet. :devil::devil: Müşteri Hizmetlerini ariyorum Durumu izah ediyorum 24 Saat içinde size geri dönücez / 48 saat boyunca izliyecekler 3 gün içinde dönücez gibi muamele görüyorum. Bir gün Aradim sorunum düzeltilmedi Yine,Yine,Yine aradim 1 Gün sonra İnternetim hem hızlandı hem kopmaz oldu. 1 Hafta içinde yine ayni sorunlar Başladi :w00t: Şuanda 1 Dakıkada bir internetim kopuyor. Sorunu incele dediğimde DNS Hatası Veriyor. Şuanda Sözleşmem devam ediyor. Eğer 1 ,2 gün içinde Düzeltilmezse Gözümü karartip Sözleşmeli bir şekilde İnternetten cıkcam.
İnanmıyanlar içinde Resim Koyuyorum lütfen bir bakın ve bana yardimci olun..

Burdan Tavsiyem Kesinlikle Geçmeyin Şu Dsmart İnternetine..... Bu Resim 27 Ocak 2015 salı Günü Saat 12:46 Da Cektim...

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Uzun yıllardan beri D-Smart kullanıcısıyım. 2-3 yıldan beri Smart Internet kullanıyorum. Ben gayet memnunum.

qwerty3

Üyecik
Bende ilk geçiş sürecinde böyle bir sorun yaşamıştım.yaklaşık 1.5 ay uğraş sonucunda halledebilmiştim.Sorunun d smart kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.Türk telekomu arayıp arıza kaydı bırak.Çok büyük ihtimalle sana gelen sinyalde sıkıntı var.

JrRyLiaOfJvria

Üyecik
Dün D-smart ı arayip durumu söyledim Biz Teknik ekiple irtibat kurup size gün içerisinde dönücez demişlerdi. 1 ,2 Saat sonra döndüler Ve Düzeldi Hiç Kopma yoktu Hız mükemmeldi. Bugun yine ayni problemler devam ediyor :D Her gün aramam gerekicek sanırım ;)

Qbilay

Asistan
Dün D-smart ı arayip durumu söyledim Biz Teknik ekiple irtibat kurup size gün içerisinde dönücez demişlerdi. 1 ,2 Saat sonra döndüler Ve Düzeldi Hiç Kopma yoktu Hız mükemmeldi. Bugun yine ayni problemler devam ediyor :D Her gün aramam gerekicek sanırım ;)
https://tuketici.btk.gov.tr adrsine uye ol sikayetini buraya yaz. Sonra bak nasil ariyor Dsmart seni

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Düzeltirler merak etme. Doğan Grubu işini düzgün yapar.

ankasd

Üyecik
Bende fiberi beğenmiyorum diyordum kendime Ttnet ten sonra Superonline geçtim.. O da kesmiyor beni .... Yıl 2015 İnternet sorunları ile uğraşıyoruz..

FthPls

Asistan
Bizde dsmart kullaniyoz.arada bi gidiyo oda semtte fibernet olmadigi icin gidiyo onun disinda bazen tam lolun en iyi yerindeyim bi tf basliyo net gidiyo daha gelmiyo bi kere kufur edicektim son anda kapattim telefonu baya sinir edebiliyo dsmart ama tv harika

stat counter