D-Smart internet nasıldır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Gold Eagle

Profesör
Merhaba arkadaşlar :)
Malum TTNet'in adil kotası var.benim indirmeler de 50 gb'nin altına düşmez :D
D-Smart'a geçmeyi düşünüyorum,kampanyası varmış.Hem internet hem de TV.Ne dersiniz?Bu adil kota uygulanıyor mu?İnternette kesintiler var mı?Hızla ilgili problem yaşar mıyım?Yani TTnet'le hız 800 üstündeydi.

Teşekkürler :)

YellowRed

Rektör
sonuçta tt altyapısı. şu anda ne alıyorsan aynısını alman lazım.

Escaper

Asistan
Dsmart'da da tabi ki adli kota var ama internet faturası fiyatına Dsmart Maxi Paket üyeliğin olacak ve TTNET denen kazıkçı firmaya fatura ödememiş olacaksın. Doğan grubu şirketlerini de sevmem ama TTNET kadar kazıkçı değiller en azından.

mastermaster

Üyecik
D-smart'ta telekomun alt yapısından kullandığı için adil kotada aralarında fark yok. D-Smart ile birlikte alındığında fiyatlar bence çok avantajı oluyor.

ReDo

Rektör
İş yerinde kullanıyoruz 55 tl sınırsız...Akk var bunda da...TTNEt ile aynı.

black-hawk

Asistan
Arkadaşlar bu maxi paketin içinde kaç kanal var ve belgesel kanlarından national geographic ve discovery channel varmı ?

NT1

Doçent
Nette yavaslama yada kopma yasamadım 2 senedır kullanıyorum ttneten smıle gecmıstım
d smart kampanyası kullanıyorum guzel oldukca :

Webkurum

Profesör
Fiberse dene ama superonline varsa gereksiz. DSL ise hiç düşünme.

asder55

Asistan
Şu an eski adıyla smile adsl kullanıyorum gayet memnunum.Bi de alt yap olayı denen şey bakır kablo hepsi telekomdan, internet sunucuları ise farklı bana hiçbri problem çıkarmadılar. eski bir ttnetli olarak söylüyorum.

kiragazerock

Üyecik
d smart neti 3 yıldır kullandım, tekrar 2 senelik daha taahhüt uzattım. bana göre kampanyaları gayet uygun, bu dönemlerde iyi çıkış yaptılar! bu zamana kadar hiç bi sorun yaşamadım d smart net yönünden!

Gold Eagle

Profesör

muratflash

Rektör
@Gold Eagle DSmart interneti Smile adsl den sağlıyor.. Dolayısıyla ttnet le aynı yani 50gb akk mutlaka var.. Benide dsmart müşteri hizmetleri hergün arıyor müşteri hizmetleri diyor ama değil aslında müşteri temsilcisi arayan Leyla isminde biri nerdeyse akraba olduk..:D Hayır diyorum benim ttnetle yıl sonuna kadar anlaşmam var diyorum ertesi gün gene arıyor kız..:D

DSmart burada bak..

Gold Eagle

Profesör
Aaah ah
Abi şu AKK'yi kim bulmuş? :D
Gidip alacaktım 85 liralık 8 megabit'e kadar paketi hem cebim hem kafam rahat edecekti :D
Hoş,şimdi de gidip onu alacağım da büyük ihtimal,yazın zaten indirme fazlasıyla var :D ,AKK'yle ne yapacam onu bilmiyom
Bir de uydunet olsa o da yok :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
akıllı olun hiç yaklaşmayın, müşteri hizmetlerine ulaşmak için ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan gelir

Nugets

Üyecik
Müşteri hizmetleri pek iyi değil artı TT alt yapısı kullanıyor. TT bundan dolayı alternatifsiz.

stat counter