D smart Net nasıldır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İstanbul'da D smart net kullanan varsa nasıl olduğunu belirtebilir mi. Superonline olmadığı için başka arayışlar içindeyiz Türk Telekom nefret ettirdi onu istemiyorum D smart Net ile ilgili deneyimlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Rudolf

Asistan
D -Smart net Türk telekomun alt yapısını kullanıyor diye biliyorum . Dolaylı yoldan türk telekomun internetini kullanıcaksınız.

Fragger

Dekan
İstanbul'da D smart net kullanan varsa nasıl olduğunu belirtebilir mi. Superonline olmadığı için başka arayışlar içindeyiz Türk Telekom nefret ettirdi onu istemiyorum D smart Net ile ilgili deneyimlerinizi belirtirseniz sevinirim.
Selam,

D-Smart kullanmadım, kullanan bir arkadaşım da hiç iyi olmadığını söyledi tabi ne kadar doğru bilemiyorum :) Bana göre Turk.Net daha iyi. Yenilenmiş altyapısıyla birlikte taahhütsüz ve tamamen kotasız internet hizmeti sunuyorlar. Aşağıdaki haberlerimize bir göz atmanı ve buna göre tercihini yapmanı öneririm.

Taahhütsüz internet ne anlama geliyor? - ShiftDelete.Net
TurkNet YAPA altyapısı nedir? Nasıl avantajlar sağlar?
TurkNet, AKK'yi nasıl kaldırdı? (VİDEO) - ShiftDelete.Net

AMC

Profesör
Dediğin sağlayıcılar zaten turk telekom üzerinden hizmet veriyor benim sana önerim ya netspeed yada direk telekomdan hizmet alman arızalarda vs en kolay çözüm içindir turknet en sıkıntılı sağlayıcı.

Fragger

Dekan
Dediğin sağlayıcılar zaten turk telekom üzerinden hizmet veriyor benim sana önerim ya netspeed yada direk telekomdan hizmet alman arızalarda vs en kolay çözüm içindir turknet en sıkıntılı sağlayıcı.
Turk.Net Turktelekom altyapısını kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanmaktadır. Yanlış bilgi vermeyelim. Aşağıdaki linkleri inceleyerek bilgi edinebilirsin.

AMC

Profesör
Turk.Net Turktelekom altyapısını kullanmıyor, kendi alt yapısını kullanmaktadır. Yanlış bilgi vermeyelim. Aşağıdaki linkleri inceleyerek bilgi edinebilirsin.

Kendisi hakkında bilgim var ayrıca kişi santrale uzaksa dahada beter eden bir altyapı durumu yapa.

stat counter