DA-V4 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Phatron

Üyecik
Bilgisayar geldi. 3 gündür denemedeyim. Cs-go'da ultra grafikler 200-210fps alıyorum. Just cause 3'de full grafiklerde 60fps alıyorum. Need for speed payback'da ise full grafiklerde 100 fps civarında. Herşey iyi güzel. Donma kasma sıkıntısı yok. ancak ekran kartının çok ısındığını görüyorum. Kasanın yan camı çıkartıp kullanmak daha mantıklı mı olur ? Yoksa bu ekran kartının ısınmasına başka bir çare var mıdır ?

ForeverPower41

Profesör
Bilgisayar geldi. 3 gündür denemedeyim. Cs-go'da ultra grafikler 200-210fps alıyorum. Just cause 3'de full grafiklerde 60fps alıyorum. Need for speed payback'da ise full grafiklerde 100 fps civarında. Herşey iyi güzel. Donma kasma sıkıntısı yok. ancak ekran kartının çok ısındığını görüyorum. Kasanın yan camı çıkartıp kullanmak daha mantıklı mı olur ? Yoksa bu ekran kartının ısınmasına başka bir çare var mıdır ?
Çok ısınıyor derken kaç derece ?

Phatron

Üyecik
50-55 derece. kasanın arkasında elime baya sıcak vuruyor. normal mi bu

ForeverPower41

Profesör
50-55 derece sıcak değil ki,çok iyi değerler.Ekran kartı 80 dereceyi geçmediği sürece endişelenmeye gerek yok.
Kasanın arkasındaki fan içerideki sıcak havayı dışarı atma görevini üstleniyor,yani oradan sıcak hava gelmesi gayet normal.

The_DarkAndroid

Üyecik
50-55 derece buz gibi demek heleki armor serisi için :D benimki de kargoda pazartesi en geç salı elimde olur izlenimleri unutmaz isem yazarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yine de seni memnun etmediyse undervolt deneyebilirsin ama dediğin değerlere göre gerekte yok

VECTORRR

Profesör
yük sırasında 50-55 derece fazla mı ? 30-40 derece mi olması gerekiyor :D burda hava sıcaklığı 40 derece :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

eski ekran kartım 80 derece yüksüz stabil kalıyordu yanı sorun yok .

The_DarkAndroid

Üyecik
Kasa bugün benim de elime geçti kurulumları vs yaptım şu ana kadar bir sıkıntı yok çok bir oyunda test edemedim ama genel olarak izlenimler iyi yanında gelen wraith max ve 2 oyun hediyesini düşününce üstüne birde kasanın donanımına göre fiyatını düşünürsek baya bir karlı oldu bu iş alacaklar varsa tavsiye ederim

stat counter