Dayım anneannem bağırıyor küfür ediyor ve ev kendi sanıyor napmalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arda Eren

Üyecik
Şuan köydeyim keşke gelmeseydim anneannem birşey yakarken magalmı ne dayım bağırdı anneannem hala yakma çalıştı dayım sert bağırdı bide babası kardeşim böyle ben etti diyor babam kardeşim para verin bana vermezsiniz ve ona ev araba alın bana almazsınız falan bide anneannem bağırıyor küfür ediyor bağırarak bide param yok ev nasıl düzelteyim diyor 300 bin tl ver ozaman diyor bağırdı falan napmalıyız bunun çözüm yokmu

ladder

Asistan
Arda bunu ailenden birine Amca,Hala vs danışmış olsan daha çözüme yaklaşırsın kardeşim.

Arda Eren

Üyecik
300.000 tl ver, kendine bir ev alsın.
Anneannem vermiyor işte sonra dertler girecek diye diğer dayım çocuklar ofta okuyor ordan ev alcak yok dayım ben orda durcam diye düşünüyor dayım anneannem para hesaplıyor ölmesinimi ne bekliyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Böyle bir konu açman garip olmuş aile içi meselen özelin bu
Dayım zaten kafa yemiş 20 mi 30 mu ne yaşlardayken ben deliyim ben deliyim diye bağırdı çıplak 2016 annem teyzem ev boyarken evden kovdu kuzenlerimi falan aslında mesele dayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arda bunu ailenden birine Amca,Hala vs danışmış olsan daha çözüme yaklaşırsın kardeşim.
Zaten danıştım ama çözüm bulamadım

Son düzenleme:

Administraktör

Profesör
Sdn tarihinde en ilginç konular listesine girer mi ki diye düşünürken aklıma babam beni amcamlara evlatlık verecek konusu geldi ve vazgeçtim bu konu hiçbir listeye giremez...

stat counter