Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba bir kızdan hoşlanıyorum kızı fazla tanımıyorum. 1 kez sohbetimiz oldu ne zamandır konuşmak istiyorum cesaret edemedim. Bende facebooka ekledim 5 gün arkadaşlık isteğini beklemede kaldı sonra kendim iptal ettim. Kıza mesaj göndersem ugun olurmu cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

arkadaşlık isteğini bekletmesi sizce nasıl yorumlanmalı erkek arkadaşı olabilirmi vs.

Belki de girmiyor bile hesaba nereden bilesin? Normal bir mesaj atacaksın, erkek arkadaşının olmasıyla ne alakası var?

Bence de uygun bir mesajda sakınca yok ama, yüz yüze konuşma ihtimalin varsa; bu ilk tercihin olmalı. Kaybedecek bir şeyin yok. Kazanmadan kaybedemezsin sonuçta. O yüzden kazanmayı bir dene ;)

Neden rezil olasın? Gidip evlenme teklifi etmeyeceksin ya. Normal ve medeni bir şekilde muhabbet edeceksin. Sakın gidip de hoşlandım falan deme :D

Normal muhabbet edeceksin yani bu kadar basit. Erkek arkadaşı olan insan zaten sana bir mesafe koyacaktır.

Bendede aynı durum var ama tek farkımız brn konuşma sorubluyum aşırı hızlı konuşurum karsımdaki hiç bir şey anlamaz :D

kmurat

Profesör
Bendede aynı durum var ama tek farkımız brn konuşma sorubluyum aşırı hızlı konuşurum karsımdaki hiç bir şey anlamaz :D
Aynanın karşısına geç ve kızla konuşurmuş gibi konuş. Kendini gördüğün zaman hatalarını da görmüş olursun ve bilinen hata düzeltilebilir. Ben pazarlamacıyım. Benim için düzgün telafuz hayati önem taşır. İşim bu. Bir arkadaşım öyle yapıyordu ve bir sene içinde çok iyi bir ilerleme göstermişti.

Aynanın karşısına geç ve kızla konuşurmuş gibi konuş. Kendini gördüğün zaman hatalarını da görmüş olursun ve bilinen hata düzeltilebilir. Ben pazarlamacıyım. Benim için düzgün telafuz hayati önem taşır. İşim bu. Bir arkadaşım öyle yapıyordu ve bir sene içinde çok iyi bir ilerleme göstermişti.
Deneyeceğim

Kızla konuşurken panikleme sakin ol sonuçta o da bir insan. Bu arada hemen hoşlanma olayına girme sevgilisi varsa zaten seninle mesafeli olur.Sevgilisi yoksa bir süre birlikte birşeyler yapmaya çalış ( okuyorsan birlikte ders çalışmayı teklif et, okul çıkışı kafeye vs davet et) daha sonra zaten olaylar gelişecektir. Kızın yanındayken kibar,nazik ve beyfendi ol. Çünkü kızlar çok hassas ver kırılgandır. (Bol şans dostum)

Bir ara karşısına çıktım benden ses çıkamadı ağzım tutuldu sanki felç geçirmiş gibi oldu. Şimdi kardeşim kızı tanıyo ona söylesem olurmu çıktığı varmı yokmu diye

Güven yok kız baya güzel
bende okadar iyi tip yok
İlk önce kendine güvenmelisin daha sonra kızla aynı ortamda bulunmaya çalış ortak arkadaşınız varsa nelerden hoşlandığını öğren. Kızla göz teması kurmaya çalış sempatik ol. Baktın kız sallamıyor boş ver bende kendi bölümümden bir kızdan hoşlanıyordum kız bana pas vermedi. Şimdide kız benle yakınlaşmaya çalışıyor WhatsApp tan vs ama artık istemiyorum soğuk davranıyorum çünkü iş işten geçti belkide daha iyisini bulursun sende

Son düzenleme: