Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

<<Dkn nyz>>

Dekan
İlk önce kendine güvenmelisin daha sonra kızla aynı ortamda bulunmaya çalış ortak arkadaşınız varsa nelerden hoşlandığını öğren. Kızla göz teması kurmaya çalış sempatik ol. Baktın kız sallamıyor boş ver bende kendi bölümümden bir kızdan hoşlanıyordum kız bana pas vermedi. Şimdide kız benle yakınlaşmaya çalışıyor WhatsApp tan vs ama artık istemiyorum soğuk davranıyorum çünkü iş işten geçti belkide daha iyisini bulursun sende
Hayırlısı 1 kez denerim ben olmassa olmaz

tuttumseni

Üyecik
Merhaba bir kızdan hoşlanıyorum kızı fazla tanımıyorum. 1 kez sohbetimiz oldu ne zamandır konuşmak istiyorum cesaret edemedim. Bende facebooka ekledim 5 gün arkadaşlık isteğini beklemede kaldı sonra kendim iptal ettim. Kıza mesaj göndersem ugun olurmu cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
5 gün az değil bosver beee

eren242424

Üyecik
Kızın çıktığı var facebook da kız karşılıklı resimlerini beğeniyolar. İstediğim olmadı olsaydı büyük gelecek hayalim vardı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

unutmak için yurdışına başvuru yaptım.

Son düzenleme:

Jon Snow

Doçent
Kızın çıktığı var facebook da kız karşılıklı resimlerini beğeniyolar. İstediğim olmadı olsaydı büyük gelecek hayalim vardı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

unutmak için yurdışına başvuru yaptım.
Unutmak için yurtdışına mı başvuru yaptın? Yaşın kaç acaba merak ettim. Bir de her ne olursa olsun kimse kendinden daha önemli değil. Unutmak için çevrene baksan belki senin haberin yok ama senin için yanıp tutuşan bir kızı gözünden kaçırıyorsundur. Fevri kararlar her zaman zarar verir sana yapma böyle. Pozitif düşün o seni kaybetti belki de. Ya da ne bileyim belki sevgili olacağınız zaman gerçekten mutlu olamayacaktın.

eren242424

Üyecik
Çok haklısın da kız konuşmak için ne gerekiyorsa yaptım. Seviyodum kızı Ama gel görki istediğim olmadı. Yurdışı içinde amcamın baskısı var işyerine eleman lazım ondan dolayı bu da bahane oldu . Artık geleceğimizii orda kurarım. Hayırlısı

stat counter