Driver İstekleriniz - Driver Arayanlar Buraya

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Burada bulamadığınız driverleri bulabiliyor musunuz

• Kullanılan toplam oy
    125

TakeOne

Doçent
Caper H36 NVIDIA model notebook için Windows 10 sürücüleri arıyorum.

Casperın sitesinde win 7 ve win vista sürücüleri mevcut. Ama win 10 sürücüleri yok.

Nereden bulabiliriz acaba ?

Sansar667

Profesör
Caper H36 NVIDIA model notebook için Windows 10 sürücüleri arıyorum.

Casperın sitesinde win 7 ve win vista sürücüleri mevcut. Ama win 10 sürücüleri yok.

Nereden bulabiliriz acaba ?
win 7 sürücüleri win 10 da da çalışır büyük ihtimalle.

Vernesus

Üyecik
lenovo g 560 markalı win 7 home basic 64 bit işletim sistemine sahip bilgisayarıma uygun driverların linkini atabilir misiniz?

Merhaba arkdaşlar casper Xp laptop uö var kulaklığı takıyorum ses gelmiyor driver den dediler gezginlerden indirdim laptop tan ses geliyordu dahili hopsrlörden yeni driveyi kurunca oda gitti yardım

tansu24

Üyecik
Merhabalar elimde Perkotek Guard Tour Devriye Kalemi var. Win 10,Win 7 ve xp de sıkıntı yok ama Win 8 de "micro usb driver" istiyor. Bulabilirseniz çok sevinirim.

İşletim Sistemi : .................... Win 8
Donanım Türü : .................... Guard Tour Devriye Kalemi-(micro usb driver)
Markası : .................... Perkotek
Modeli : ................... Guard Tour
Diger: ---

Şimdiden çok teşekkür ederim.

tufanbeyli1

Üyecik
Driver arayan arkadaşlar bu konudan isteklerini belirtsinler.İstek belirtmeden önce bazı bilgileri vermeniz gerekmektedir.Bu bilgileri alttaki metini kopyalayarak karşılarını doldurun.

Driver İçin Gereken Driverler:
İşletim Sistemi : .................... (Örn: Win XP)
Donanım Türü : .................... (Örn: Web Cam)
Markası : .................... (Örn: Inca)
Modeli : ................... (Örn: IC-3562)
Diğer Bilgiler : .................... (Örn: Kameramın microfonuda vardır veya 6 sensörü vardır veya ses kartım onboarddur şeklinde.)
ati mobility radeon x1300 win7 64 bit için acil sürücü lazım

Ayyıldız6638

Üyecik
Monster tulpar t7 v3.1 bios mesela nasil guncellenir. Monster anakart markasinin olmadigini soyluyor ozel yapimmis programlar da "monster socket0" olarak goruyor anakarti. Simdi bunun bios guncellemesi monsterin uzerine vacip degil midir hocam ?

Ayyıldız6638

Üyecik
Çok aradım fakat bir türlü bulamadım. Sound blaster cinema 2 driver, ses sürücüsü , monster abra a7 v5.4
Evet onlarda yok. Adamlar senin bilgisayarin icin hotkey yok diyo. Gozume de inanmasam iyiydi. Driver Cdsinden cikti aldigimda. Driver cdsi varsa icinden manuel yazan klasore gir belki vardir

Snickers

Profesör
Asus GL551JW yeni jenerasyon bir lettop olsa da ben kullanmaktayım Windows 10 ile ilgili tüm driverları mevcuttur.isteyen için upload edip verebilirim,ya da link üzerinden indirmeleri sağlayabilirsiniz.

stat counter