Dsmart Çok Yavaş 4GB İndirme için 1 veya 2 gün istiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oyun hastasıı

Üyecik
4 gb ram için uzun bir süre normalde maxsimun 15 saat ama bu 1 2 gün fazla bunun için bir ustaya danış bence

MrtAltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
hangi internet paketini kullanıdığınızı ve her zaman bu mı bu sorunu yaşıyorsunuz yoksa belli sitelerde mi yaşıyorsunuz yazarsanız daha rahat cevap alabilirsiniz yoksa gelecek cevaplar pek doğruluk payı olmaz

SpeedFinity

Üyecik
hangi internet paketini kullanıdığınızı ve her zaman bu mı bu sorunu yaşıyorsunuz yoksa belli sitelerde mi yaşıyorsunuz yazarsanız daha rahat cevap alabilirsiniz yoksa gelecek cevaplar pek doğruluk payı olmaz
D-smart dan almıştık interneti paketini bilmiyorum ama 30 lira veya 40 lira ödüyoruz 1mbps hız veriyor download ile aynı

Zamanında D-Smart internet hizmetini kullandım. Gerçekten rezalet bir servis sağlayıcısıydı. Sürekli hız sorunu ve bağlantı sorunu yaşadım. Tekrardan Türk Telekom geçtim ve sorun yok.

Hız testi yapmanı öneririm. Hızın taahhütünün altında ise müşteri hizmetleri ve şikayet var sitesine şikayetini ilet. Sorunun çözüleceğini sanmıyorum. Taahhüt bitince servis sağlayıcınız değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

stat counter