Dudağım için yardım edin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Adrian's Dream

Üyecik
Yaklaşık 4 sene önce , okulda dudağımı patlatmıştım, fakat ailem beni herhangi bir yere götürmemişti . Öndeki sivri dişim dudağıma girip ön tarafa doğru iyice zorlamıştı ve aşırı bir şekilde kan akmışıtı , öğretmenlerim dudağına bastır diyordu sadece.Şuan ise kendim araştırdığımda nereye gideceğimi bilmiyorum ve kocaman bir şişlik var dudağımda aynı sivilce gibi duruyor ve beni gerçekten rahatsız ediyor. nereye gitmem gerek bilgisi olan bir arkadaş cevap verirse sevinirim teşekkürler.(Devlet hastanesi ,özel vs )

Adrian's Dream

Üyecik
@VECTORRR abi 4 sene oldu buz bastırsam ne olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özel cildiyeye gidin derim en doğru cevabı o uzman doktor verecektir.
Şimdi baktım MedicalParkı buldum burası devlete mi ait yoksa özel mi bir bilgin var mı , randevu da aldım bakalım haftaya gideceğim.

Son düzenleme:

Adrian's Dream

Üyecik

alcasar

Asistan
Sağlıkla ilgili konuları başkalarına sorma. Direkt doktora git. Önemsiz derler önemli birşey çıkar ya da önemli derler önemsiz birşey çıkar. O yüzden en sağlıklısı doktora gitmek. Cildiyeci işini görür.

Adrian's Dream

Üyecik
Sağlıkla ilgili konuları başkalarına sorma. Direkt doktora git. Önemsiz derler önemli birşey çıkar ya da önemli derler önemsiz birşey çıkar. O yüzden en sağlıklısı doktora gitmek. Cildiyeci işini görür.
Ben hangi bölüme gideceğimi bilmiyordum o yüzden sordum buraya , geçen gün devlet den randevu aldım cildiye için .

Adrian's Dream

Üyecik
sorun değil bence o şey seni daha iyi yapmış yani karizması iyi ne bilym ama cildiyeye direk git bir kurutucu sprey mi ne sıkıyor gidiyor sanırım .
Abi karizmatik diyorsun'da 4 senedir kiminle görüşürsem , ya kardeşim senin dudağına ne oldu veya kiminle kavga ettin gibi şeyler duyuyorum . Abi birincisi ben hayatımda kavga etmedim ikincisi de benimle konuşan insanlar gözüme bakmak yerine dudağımı izliyorlar artık garibime gidiyor umarım bir sprey ile geçer :D

VECTORRR

Profesör
Abi karizmatik diyorsun'da 4 senedir kiminle görüşürsem , ya kardeşim senin dudağına ne oldu veya kiminle kavga ettin gibi şeyler duyuyorum . Abi birincisi ben hayatımda kavga etmedim ikincisi de benimle konuşan insanlar gözüme bakmak yerine dudağımı izliyorlar artık garibime gidiyor umarım bir sprey ile geçer :D
batıda isen normal aslında bu tür şeyler güney doğu civarında ise normal karşılarlar xd

fubuonur

Üyecik
@VECTORRR abi 4 sene oldu buz bastırsam ne olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi baktım MedicalParkı buldum burası devlete mi ait yoksa özel mi bir bilgin var mı , randevu da aldım bakalım haftaya gideceğim.
kardeş sen google da medicana yazınca göremiyormusunuz özelmi devlet hastanesimi çok cahilce konuşuyorsunuz bazen

stat counter