Duvar kağıdını değiştiremiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bilgisayarda duvar kağıdını değiştiremiyorum erkan siyah kalıyor ama bazı duvar kağıtlarını şeçtiğimde önceki duvar kağıdına dönüyor. Problem ne olabilir ?

Görkem Say

Killing Monsters...
Yönetici
Moderatör
Temalar aracılığıyla mı duvar kağıdını değiştirmeye çalışıyorsunuz yoksa herhangi bir resimde de bu hatayı mı veriyor? Birde bütün güncellemeleri yaptınız mı?

Temalar aracılığıyla mı duvar kağıdını değiştirmeye çalışıyorsunuz yoksa herhangi bir resimde de bu hatayı mı veriyor? Birde bütün güncellemeleri yaptınız mı?
İkisinde de bu hatayı veriyor, birde arka planı resim olarak seç ayarını ayarlıyorum ama sonra düz renk olarak değiştiriyor. Bütün güncellemeler yüklü.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yeni fark ettim arka plan ayarı düz renk olduğunda arka plan değişiyor ama sadece renk olarak değişebiliyor.

Son düzenleme:

Utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
İkisinde de bu hatayı veriyor, birde arka planı resim olarak seç ayarını ayarlıyorum ama sonra düz renk olarak değiştiriyor. Bütün güncellemeler yüklü.
Çok tuhaf durum. Hiç rastlamadım açıkçası. Daha önce oluyor muydu?

Hayır, ilk defa oldu.

Virüs programı olarak Kaspersky Free kullanıyorum.

Yine birşey farkettim arka planı slayt gösterisi olarak seçiyorum ardından sonraki masaüstü arka planını diyorum ve yenile diyorum böyle olunca duvar kağıdı değişiyor ama ben normal bir duvar kağıdı koyamıyorum.

Son düzenleme:

Görkem Say

Killing Monsters...
Yönetici
Moderatör
Bende ilk defa böyle bir problem gördüm. Eğer bilgisayarı ilk aldığınızda hazır Windows 10 ile geliyorsa temiz bir format atabilirsiniz. Hem bu olay çözülmüş olur hemde sistem ile gelen o ağırlıktan kurtulmuş olursunuz.

Bende ilk defa böyle bir problem gördüm. Eğer bilgisayarı ilk aldığınızda hazır Windows 10 ile geliyorsa temiz bir format atabilirsiniz. Hem bu olay çözülmüş olur hemde sistem ile gelen o ağırlıktan kurtulmuş olursunuz.
Kendim format atabilir miyim ?

Aslında eğer virüs değilse aşırı problem olmaz. Umarım sadece bir hatadır.

Son düzenleme:
stat counter