E-sporcular Tahmini Ne Kadar Kazanıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ZNGN

Üyecik
Bunu çok merak ediyorum olur da ilerde bir teklif alırsam gittiğime değer mi değmez mi diye düşünmek istemiyorum.CS olur LOL olur.

Logithx

Profesör
Aslında e-sporcu olmak çok kolay değil e-sporcu olanlarda en iyiler zaten onlarda hatrı sayılır para kazanıyordur özellikler cs go oyuncusu olmak zor türk olarak iyi 3 - 5 oyuncu var turnuvalarda da onlar temsil ediyor o isimler hiç değişmedi..

LOL'de profesyonel bir oyuncu takım ve sponsorları hariç şirketten 20 bin liraya yakın para aldığını açıkladı. İsmi Padden'dı sanırım.

p3d0

Üyecik
Oyunun turnuva ve maç sıklığına, takımına, kazanmanıza ve bir de nasıl oynadığına bağlı sanırım. :)

Geçenlerde denk geldim. Wtcn eskiden LOL oynarken profesyonel olarak. Bir maçtan o da kazanırlarsa 40 lira kazandıklarını açıkladı. Şaka gibi :D

Bunu çok merak ediyorum olur da ilerde bir teklif alırsam gittiğime değer mi değmez mi diye düşünmek istemiyorum.CS olur LOL olur.
E sporcu olmak zor çok çalışmak yeterli değil yetenek te lazım mesela elinde ki küçük motor kasları gelişmiş olmalı. Ve arkadaşım e sporcu tam profesyonel değil fakat o her maç başı 40₺ yenilirseler para almiyirmus ilk başlarda bu şekil de tabi hangi takım ile sözleşme yaptığına bağlı

Kardeşim söyleyim zor bir spor antremanlar dediklerini yapamazsan 2-3 saat ceza hatta 8 saate kadar bile çıkıyor acemiler para almaz ama biraz iyiler 400 TL alır CS:GO'da ve çekiliş de oluyor 1050 Tİ gibi ekran kartı işlemci ram yada sistem hediye ediliyor ama gerçekten zor yetenek olmalı aim-bot açarım hah açarsın bilgisiyarları kontrol ediyorlar ve anında defol git derler.

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
LoL için konuşayım. Fenerbahçe, RBE veya Sup gibi büyük takımlarda oynarsan yıllık 80.000 TL civarı kesin para alırsın. Bunun yanında sponsorluk anlaşmaları, reklamlar ve yayınlarda var. Avrupa ve Asya da milyon dolarlara kadar çıkabiliyor kazanılan rakam.

stat counter