En iyi Laptop markaları hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,707

FoSCo

Üyecik
Niye mosnter yok özellikleri gayet iyi ama stabil çalışırmı bilemem Fiyat Biraz tuzlu tabi :)

Mesela bi tanesinin özellikleri :

MONSTER T95M571RU8803

Intel® Centrino® Duo Mobil işlemci Teknolojisi
Intel® Core™ 2 Duo T9500 ( 2.6 Ghz, 800 Mhz FSB, 6 MB Cache, 64 bit )
Intel® 965PM Chipset,
Intel® PRO/Wireless 4965 WI-FI kartı ( ( 3 Anten bağlantısı. 5 kat daha güçlü bağlantı ve 2 kat daha fazla kapsama alanı !!! )
512 MB DDR3 nVIDIA® GF8800M GTX (256 Bit) DirectX 10 destekli
17.1" WSXGA+ TFT 1920 x 1200 Yüksek Çözünürlüklü Parlak Ekran
4 GB DDR II 667 Mhz Kıngston Bellek ( 2 Slot / 64 bit işletim sistemi ile Max. 4 GB )
320 GB 5400 RPM SATA 8MB Cache Samsung
1.3 Mpixel dahili Web Camera
Dahili Mikrofon
Super Multi DVD-RW Dual Layer
Biometric Parmak İzi Okuyucu
Dahili Bluetooth adaptör Ver.2.0
Card Reader 7.1 (MS/MS Pro/MS Duo/SD/Mini-SD/MMC/RSMMC )
Kulaklık çıkışı ve Mikrofon girişi
56k V92 Modem + 10/100/1000 Gigabit Ethernet
4 x USB 2.0 + 1 x IEEE1394 + 1x COM port ( Seri Port / RS232 ) + 1x DVI output ( support Dual link )
1 x PCMCIA Express Card Slot + S-Video Tv-Out
Media Center uyumlu TV Kartı + Uz. Kumanda
Intel® High definition Audio Interface + 3D stereo enhanced sound system + SRS WOW Surround Sound Technology inside
+ Sound-Blaster PROTM Uyumlu + S/PDIF Digital output 7.1CH + 1x Built-in Microphone + 2 x Built-in Speakers 1,5 W + 1x Built-in Woofer 2W
Full size keyboard with Numeric pad + Built-in Touchpad with scrolling functions
Li-On Batarya 8 CELL ( Ortalama 2 saat pil ömrü )
397 x 284 x 22 to 44 mm/ 3.95 kg
VISTA® Ultimate 64 BIT İşletim sistemi TR/ENG.
Powered By CLEVO
2 YIL garanti
Notebook Çantası Hediyeli

KDV Dahil: 4.933,31 YTL

recepsah

Asistan
Bende arkadaşların yardım istemeleri sayesinde birçok laptop kullandım ve bu laptopları olan arkadaşlarda benim laptopu kullandılar ve ortak bi sonuca vardık "MONSTER" tabiki. Fiyat olarakta baktığımızda çok ayrıntılı karşılaştırılmamakla beraber aynı özellikli zaten başka pc pek yok ama yakın özelliklerdeki diğer markalara göre biraz daha uygun. Mesela henüz 4Gb ram veren yada 7200rpm harddisk veren bildiğim bi marka yok.

*efsane*

Asistan
ben sana acık soleyım bu işlerle bıraz ılgılıyım oyun ıcın ıstıyosan cok ucuza 4 gb ram olan bır pc kesınlıkle monster onerırım almak ıstersen sana sıteyı verbılırım fokusbilgisayar.com reklam sanmayın

m1903

Profesör
recepsah dedi ki:
Bende arkadaşların yardım istemeleri sayesinde birçok laptop kullandım ve bu laptopları olan arkadaşlarda benim laptopu kullandılar ve ortak bi sonuca vardık "MONSTER" tabiki. Fiyat olarakta baktığımızda çok ayrıntılı karşılaştırılmamakla beraber aynı özellikli zaten başka pc pek yok ama yakın özelliklerdeki diğer markalara göre biraz daha uygun. Mesela henüz 4Gb ram veren yada 7200rpm harddisk veren bildiğim bi marka yok.
O istediğin özellikleri veren marka varda fiyatta marka bindirimi de var :)

Militarist

Dekan

LG R-500 U.CPCIT

*İşlemci Intel Core2 Duo 2.4 GHz
*Bellek 2048 MB
*Bellek Türü DDR2
*Harddisk 200 GB
*Optik Sürücü DVD+-RW
*Ekran Boyutu 15.4 inç
*Ekran Kartı 256MB nVidia GeForce Go 8600
*Modem 56K
*Ethernet Kartı 10/100/1000 Mbps
*Garanti Süresi 24 Ay
*İşlemci, Chipset ve Bellek:
*Intel Santa Rosa Mobile Core2 Duo 2.4GHz T7700 İşlemci, 800 MHz FSB
*2GB DDR2 667MHz Bellek

Görüntü ve Ses

*15.4"WXGA FB TFT 1280x800 Özel Parlak Ekran Teknolojisi
*256MB nVidia GeForce Go 8600 Ekran Kartı
*5.1 Kanal Dolby Digital, 24bit High Definition Ses
*Dahili Webcam

Depolama:

*200GB Sabit Disk
*DVD+-RW Dual Layer Optik Sürücü
*5-1 Kart okuyucu

İletişim

*56K Modem
*802.11abg WiFi Kablosuz Arabirim
*Gigabit LAN
*Bluetooth

Bağlantılar

*1 x IEEE1394
*3 x USB
*VGA
*RJ11
*RJ45
*S-Video
*Mic-in
*Line-in, S/PDIF.

İşletim Sistemi

*Microsoft Windows Vista Home Premium

Batarya

*Li-Ion 6 hücreli pil
*Yaklaşık 4 saat

Fiziksel Özellikler

*Boyutlar: 357.0 x 260.0 x 33.0 ~ 38.0 mm
*Ağırlık: 2.8 kg

http://www.lge.com/products/model/detail/r500.jhtml

Çok memnunum, tavsiye ederim..

Wolker

Profesör
hp nin farklı müşteri portföyler için farklı bölüm ve seçenekleri var HP diyorum ben ...

must

Asistan
fiyat/performans olarak bakıldığında daha düşük fiyat yüksek performansla Toshiba diyorum ben ama HP nin notebook tasarımı ve kullanım kolaylığına da hayranım açıkçası.

tiffany23

Üyecik
Arkadaşlar tabiki Asus. Masaüstü bilgisayarda en iyi anakart Asus. En iyi ekran kartı Asus. En iyi optik sürücü (CD-DVD-Rom) Asus. Geriye ne kalıyor. İşlemci zaten hepsi aynı kullanıyo. Ram markası önemsiz. Asus'un bugüne dek ürettiği herşey dereceye girmiştir. Gözünüzü kapatıp Asus alın.

MegaWolt

Profesör
Sony nasıl satılıyor ben anlamıyorum. İçindekiler aynı parça, arada dünyalar fark var? Niye alırki bir insan Sony'i...

Ben Asus derim, en kalitelisi ve sorunsuzu. Malzemesi de iyi.
Bir de Monster var, gerçekten özellikleri ve fiyatları çok ilgi çekici, kötü sanmayın, kullandığı malzemeler çok iyi. Fiyatıda özelliklerine göre çok çok iyi.

likable06

Asistan
Vallahi kalite bakımından soruyosan tartışmasız sony vaio derim. Kimsede aksini inkar edemez Dünya'nın en kaliteli laptoplarını her zaman için sony üretmiştir. Ama teknik servisi hakkında özellikle Türkiye de hiçbir fikrim yok...

hta1905

Profesör
Isırılmış elma logolu-adı her ne ise-alın... Çok havalı...
Isırılmış elma Apple şirketinin logosu.bilgisayarın adı da Mac ;)

toshiba ya bak.şaşırdım yahu...o_O dell ve hp favoridir,tabi bilenler için.eğer çok biliyorum çokta param var diyorsa o zaman da sony vaio tabi ki...:icon_:
not:zaten farkındaysanız dell italik yazılmış,her bakımdan ayrıcalıklı...
Siz hangisine oy verdiyseniz o marka italik görünür.

Dell'in kasası,klavyesi,wireless kartı çok iyi.Diğer özellikler birçoğunda benzer.Oyum Dell'e.

devrimyz

Üyecik
1 seneden fazladır msi vr300x kullanıyorum 1 kere olsun mavi ekran görmedim xp çökmedi. ben onlarca program indirip kuran biriyim. ne yok kki. aylık 50 gb rahat downlad yapıyorum. ayrıca ısınma problemide hiç olmadı. ramini 2gb ye çıkardım. hız konusunda da problem yok. ekranı parıl parıl parlıyor. tü tü tü maşallah. bu fiyata bu kadar şey

GAMEHUNTER

Asistan
Fiyat performans karşılaştırması yaparak en iyi laptoplar Acer ve Dell olsa gerek.

Laptop almayı düşünüyorum ve bu 2 markanın modelleri arasında gidip geliyorum.

palam

Doçent
ben de asus f3se200 var kısaca centrino duo 2.0 2gb ram 128mb x2500 ati ekran kartı var ve 2007 kasımda 1800 ytl ye aldım. ve bu f3 serilerinin neredeyse hepsi yok sattı. özelikleri ile benzer modellerine diğer markalardan ucuz fiyat teklif etmekle de müşteri dostu bir politika izlemekte. toshibadan ucuz ama kalite eksiği yok. sonyden hem ucuz hem de kalitesi, cakası az. ama sony fiyatıyla ben yüksekte yalnız uçarım diyor. yani bu aralar asus iyi ürünler çıkarıyor. benim tavsiyem bu ara asus tayfasına yaklaşman ama bu işler dönem dönem ileride başka markalar yarışta öne geçebilir.

stat counter