En iyi Laptop markaları hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaslar size gore en iyi laptop hangisi

• Kullanılan toplam oy
    1,710

Kadima

Rektör
Laptop olarak Asus,Msi,Lenovo bu firmalar özellikle lenovo sonradan patlama yaşadı asus zaten yıllardır var. Hp , toshiba , samsung , packard bell , acer , bunlarda biraz geride kaldılar . Dell var ama o muamma çok iyi pc yapıyolar ama bazıları ısınıyor bazıları pahalı ama en iyi servis desteği Dell'de var benim bildiğim.
Lenovo o kadar da iyi sayılmaz. Dell in teknik servisi de değişti sonradan. Taşeron bir firma almıştı sanırım.

Aslında en iyi bilgisayar ibaresi yanlış. Herşey kullanıcı da bitiyor. Bende 5 yıllık LG var ve çoğu kişi sevmez lg ürünlerini ama benimki sapasağlam duruyor :)

Lenovo o kadar da iyi sayılmaz. Dell in teknik servisi de değişti sonradan. Taşeron bir firma almıştı sanırım.

Aslında en iyi bilgisayar ibaresi yanlış. Herşey kullanıcı da bitiyor. Bende 5 yıllık LG var ve çoğu kişi sevmez lg ürünlerini ama benimki sapasağlam duruyor :)
araba'saki tata gibi mi? tata'nın pc karşılığı?
tata = yürüyen fiyasko.

Tys23

Dekan
Kullanıcıya göre değişiyor evet ama asus gerçekten kaliteli şuan en kaliteli o ama diğer firmalara göre birazda pahalı.

fiyat olarak muadillerinin üstünde olmasına rağmen gerek kasa kalitesi gerekse performans bakımından msi tek geçerim 1 yıldır kulanıyorum daha önce casper ve sony vaio kullandım ama msi bir başkaa

elental

Üyecik
Monster yok ama fiyat performans olarak en iyi abra a5 örnek verilebilir.Zaten yeni laptop alacğaım ona karar verdim.O fiyata daha iyi olan varsa söyleyebilirse sevinirim.

MR.Anonymous

Dekan
Kullanıma göre değişir. İş, günlük kullanım için apple; oyun için msi.

exelance_123

Üyecik
Arkadaslar sizde ankete katılın hangi markanın iyi oldunu soleyın ve yorumda bulunursanız sevinirim cunku leptop almayı dusunuyorum
Hangisi daha iyi marka diye sormak yanlis olur .hangi donanim daha iyi diye sorsaniz daha iyi olur.her firma her fiyat segmentinde urun cikariyor hepsinin dusuk performansli urunude var yuksek performansli urunude var ama su bir gercekki mac pc ler windows pc lere gore daha performansli calisiyor

stat counter