En iyi SEO ajansı veya SEO şirketi hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

cemalettin saraç diye bir tanıdığım var. seohocası markasının tescilli sahibi. ayrıca çok başaralı. VİSİBİO(şirket ismini yanlış hatırlıyor olabilirim) gibi bir şirketi üzerinden yürütüyorlar. garantili çalışmaları var. herşey faturalı ve yasal çalışıyorlar.
Ben bir çok kişiye önerdim hiç bir sıkıntı ve şikayet almadım. herkes memnun.
isteyen e özelden iletişim bilgilerini gönderebilirim.

En iyi SEO ajansı veya en iyi SEO şirketi diyelim, bu alanda sizin önerdiğiniz marka hangisi?

Bunu özellikle soruyorum. Bildiğimiz işi çok büyük bir hizmet gibi bize pahalıya satmaya çalışan şirketler, 1-2 günlük işi 6 aya yayan danışmanlar vs derken, ilginç tiplerle karşılaşıyorum.

Belki de ben yanlış kişilerle görüşüyorum. O nedenle size de sormak istedim.

Merhabalar, sektörde birçok dolandırıcı mevcut. Bu nedenle piyasaya yeni giren arkadaşlar bu imajı atmak için hayli zorlanıyor. Size tavsiyem hangi SEO şirketi ile çalışacağınıza karar verirken firmanın ya da bireyin referanslarını içeren kapsamlı bir dosya istemeniz. Eğer mümkünse çalıştığı insanlar ile de iletişime geçerek firma hakkında bilgi alabilirsiniz. Ne olursa olsun iyi niyetli insanlar çoğu zaman kendini kolaylıkla belli ediyor zaten.

``aNKA

Üyecik
SEO çalışmasını önermiyorum.Hele tanıtımlar 1 seneye silenler.Sitenize büyük zarar verir.
Bırakın organik büyüsün site.

SEO çalışmasını önermiyorum.Hele tanıtımlar 1 seneye silenler.Sitenize büyük zarar verir.
Bırakın organik büyüsün site.
Organik büyüsün ne demek hocam, bir sitede gelir elde etmek istiyorsunuz Seo çalışmalarına önem vermeniz gerekir. Sanırım burada herhangi bir ajansa iş vermekten ziyade bireysel olarak ilgilen gibi bir şey demek istediniz.

``aNKA

Üyecik
Organik büyüsün ne demek hocam, bir sitede gelir elde etmek istiyorsunuz Seo çalışmalarına önem vermeniz gerekir. Sanırım burada herhangi bir ajansa iş vermekten ziyade bireysel olarak ilgilen gibi bir şey demek istediniz.
Kendi yapabileceğiniz sosyal imleme, paravan blog, dost sitelerden alınan backlink, anahtar kelime odaklı (SEO uyumlu) yazıları kastettim.
Sene 2018, DMOZ kapanmış, Pagerank kaldırılmış, adamlar hala DMOZ kaydı aldırıyoruz diye ekliyor.

Google düzenli çalışma yapan siteyi sevmez.Bugüne dek SEO'mu hep kendim ayarladım şuan paramı kazanıyorum.

Kendi yapabileceğiniz sosyal imleme, paravan blog, dost sitelerden alınan backlink, anahtar kelime odaklı (SEO uyumlu) yazıları kastettim.
Sene 2018, DMOZ kapanmış, Pagerank kaldırılmış, adamlar hala DMOZ kaydı aldırıyoruz diye ekliyor.

Google düzenli çalışma yapan siteyi sevmez.Bugüne dek SEO'mu hep kendim ayarladım şuan paramı kazanıyorum.
Söylediklerinizin önemli bir kısmına katılıyorum fakat Google düzenli ve doğal bir çalışmayı sever. Sektörü bilmeyen insanları kesinlikle kandırıyorlar. Ben de 10 adet domain maili, 25 adet facebook link vs. gibi şeyler görüyorum.

Müslüm Aslantürk alanında çok iyi diye gözlemliyorum. Fakat sırf isim yaptı diye zeoseo da olabilir. Zeoseo ya haksızlık yapmak istemem fakat Müslüm Aslantürk daha samimi geliyor. Yani seoşefi.

Gerek yaptığı çalışmalar gerek müşteri ilişkileri ile çok başarılı olan arkadaşımız Barış Dayak
Seo Uzmanlığı konusunda başarılarının devamını diler. Herkese tavsiye ederim.

Aronfabia

Bir seni böyle sevdim ben ♥
@Hakkı Alkan arayış devam ediyorsa faturalı olarak yardımcı olalım abi :)

İlla backlink paketi alacaksınız. Küçük küçük paketlerden alın. Örnek veriyorum 5 ayrı sözlükte tanıtım veya 5 forumda tanıtım.Hemen hepsini almayın 1 tanesini alın bekleyin. 2 ay sonra bi daha deneyin..Ama en iyi seo şudur aksini kisme iddaa edemez.Siteni güncel tut özgün içerik gir.Özgün içerikten kastım da herkesin yazdığı standart şeyleri yazmanın kimseye faydası yok.Siz google'a girdiğinizde ne arıyorsunuz işte öyle paylaşımlar yapmak.Örnek olarak 2019 ehliyet sınavı sonuçları dediğiniz zaman karşınıza 2019 yılında mayıs ayında açıklanacaktır dediğiniz için.Yada hepimiz için önemli yer tutan ehliyet diye başlarsanız işte o zaman hapı yuttunuz.Makalenin saçma oluşu bile seoyu etkiler.Anlatılacak çok şey varda her şeyi paylaşmayayım :)