En Son Hangi Oyunu Oynadınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ayhboz

Üyecik
bf3 single bitireyim sonra multiye başlarım :D

SwateR

Dekan
Benim PC bayağı bir ezik kalacak; NFS2SE :blush:

madmex

Profesör
Mass Effect 2 + Türkçe Yama = Paha biçilemez :)

rtgrlndr

Profesör
nfs run :) bir g,nde bitti ama 5 saat falan sürdü.

madmex

Profesör
Kurabilsem bende oynayacam , NFS Run , Driver San Franscisco , Battlefield 3 , Uygulama yanyana yapılandırması ... gibisinden bir hata veriyor. Bende CallofDuty yükledm ona deavm edicem

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Deadpool.

Oyun ne kadar eglenceli olsa da kayit sistemi insani cileden cikariyor. Olmayacak yerde ölünce hepsini bastan baslamak zorunda kaliyorsun.

Konuyu hortlattigim icin kusura bakmayin. Sabite aldim, bundan sonra aktif olarak kullanmayi düsünüyorum.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Alien: Isolation

Baslarda biraz sıkıcı ama, ilerleyen zamanda sürükleyici oluyor. Silah ve ekipmanlarin sonradan verilmesinin etkisi de var tabi. Sürekli düsmanlardan saklanmak bana göre degil acikcasi.

rawkid

Dekan
Bioshock

İlk başta atmosferi boğucu gelsede sonlarına doğru kendinizi hikâyeye kaptiriyorsunuz ve aç gibi oynuyorsunuz :D Oyunu bitirdikten sonra hikâyesini tekrar okudum hala anlamadığım şeyler var. Hikâyesi güzel ama karışık. Ama olumsuz gibi anlasilmasin.

Ayrıca oyundaki kasetleri kesinlikle dinleyin. Hem hikâye konusunda hemde oyun konusunda herşey bu kasetlerde.

Eğer oynarken sıkılırsanız ara verip sonra devam edin ve serisini oynayın. Çok guzel diyorlar bencede güzele benziyor. Yakın zamanda bioshock infinite için yorum yapabilirim :)

Son düzenleme:

Ɲevermore

Profesör
Batman Arkham Asylum
Oyun güzel lakin bazı yerler fazla kafa karıştırıcı oyunun sonuna doğru öğrendim halbuki ekipmanımda kripto çözer varmış. Sonra içimden sağlam küfürler çektim. Bir sigara yaktım. Arkham Citye başladım oyun optimizasyon özürlüsüydü bıraktım daha fazla da oynamadım.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
The Vanishing Of Ethan Carter. Ne kadar kisa olsa da hikayesi ve atmosferi hosuma gitti.

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Prototype 2.

İlk oyunu bitirdikten tam 7 sene sonra oynamak nasip oldu. Oyunun görevleri ilkine göre cok daha kolaydi, finali ise muhtesemdi.

Ve son olarak da tekrar protoype'i bitirdim. Görevleri asiri zor, insani cileden cikartacak derecede hem de.

Prototype 3 ciksada oynasak.

Son düzenleme:

Lazzz

Rektör
AC Syndicate grafikler ve oynanış gerçekten geliştirilmiş, ben cok beğendim ama sanırım oyunda Online kısmı olmadığı icin oyunu satmakta zorlanabilirsiniz:)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Dust: An Elysian Tail, 2012 yapimi arpg oyunu.

Genel olarak cok eglenceli olsa da sürekli kendini tekrar eden bir oyun. Oyunun son bölümünü gecmek icin yüksek bir levele sahip olmak gerekiyor, aksi taktirde kafaniza vurdumu yamultuyorlar :D

stat counter