En Yüksek Mevduat Faizleri 2018 | Yüksek Faiz Veren Bankalar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
Arkadaşlar başka forumlarda bu konuyla alakalı çokça tartışma geçiyor. Bizim forumda pek göremedim. Malumunuz bu aralar Merkez Bankası da faizleri yükseltince bankalar sıklıkla mevduat faiz oranlarını yükseltmeye başladılar. Bende kendimce blogumda sürekli olarak internet üzerinde duyumunu aldığım şubeye özel olsun, tezgah altı olsun ve bankaların websiteleri olsun en yüksek mevduat faizlerini tablo olarak sunuyorum. Sizlerin de şubelerden aldığınız özel teklifler olursa, mutlaka bu konu içerisinde paylaşalım ki böylece onları da tabloma yansıtabileyim. Hem de konu üzerinde verilen bu oranları tartışabiliriz de... Konunun bu bakımdan da faydalı olacağını düşünüyorum.

Tablomun olduğu yazımın linki: En Yüksek Mevduat Faizleri 2018 Banka Tablosu

6 Haziran itibariyle en yüksek faiz veren Banka Odeabank olarak görünmektedir. 17,50% oranı şubeden teklif edilmiştir.

Sizlerden de yeni banka tekliflerini bekliyorum...
 

Baris198520

Üyecik
Katılım
4 Ağu 2017
Mesajlar
5
Puanları
1
Konum
amsterdam
selam paylastigin sayfaya baktim benim hesap is bankasinda vadeli TL hesabi paylastigin sayfada isbankasi yok, az faiz verdigi icin mi yok acaba?
 

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
En yüksek mevduat faiz oranları konusunda, Evet Hocam İş Bankası oldukça düşük kalıyor... Ayrıca İş Bankası'nın bireysel tüketiciden mevduat toplama gibi bir iştahı da diğer bankalar kadar fazla değil.... Akbank, Garanti, Ziraat vb. de o şekilde... Akbank ve Ziraat bir tık daha fazla diye en son onlara yer verdim.

Bu arada oran 19,00% 'a çıktı. Belli bankalardan 19% oranı alanlar mevcut... N Kolay bono da artırdı baya... Yukarıda ilk mesajda 17,50 kaldı. Onu güncellemek istedim ama yapamadım...
 
Son düzenleme:

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
@İsyankar97 hocam fibabank 17,5 veriyor 3 aylığına zaten tabloda buna yer verdik, fakat sonrasında devam faizleri oldukça düşük kalıyor... Sizlere tavsiyem hoşgeldinlere kanmayıp, şubeye gidip özel teklif almanız... Eğer şubeden daha yüksek bir teklif aldıysanız, tabloya işleyelim.
 

sozlrcom

Üyecik
Katılım
30 Haz 2012
Mesajlar
15
Puanları
3
Arkadaşlar her sitede en yüksek faiz veren banka farklı gösteriliyor. Az evvel bir adres paylaştım reklam oluyormuş diye kaldırmışlar. Ben anlamadımki.
 

MevlutOrhanTr

Asistan
Katılım
10 Ocak 2016
Mesajlar
190
Puanları
28
Konum
Denizli
Tabloda keşke 100.000 tl altı hesaplar yapılsa daha iyi olur.Örneğin cebteteb %18 veya enpara %17,75 diyor ama bu paralar genelde 500k üzeri için geçerli.100k altı para için verilen faiz tabloda yer almıyor.
 

sozlrcom

Üyecik
Katılım
30 Haz 2012
Mesajlar
15
Puanları
3
Ya işte kafalarına göre mevduat faizi oranları yazıyorlar. Bir kere en yükde mevduat faizleri yatırılan tutar ve vadeye göre değişiklik gösterir. Bu adam bakmış en fazla günlük faize mi vermişler onu eklemiş tabloya. :) Tablolarınızı günlük aylık olarak ayırın da öyle hizmet verin.Ayrıca siteniz reklamdan geçilmiyor. Reklamlardan ve laf kalabalığından faizleri takip edemiyorum açıkçası. en yüksek faiz veren banka hangisi bu tabloda? Benim bildiğim en yüksek faiz verenler ilk sıralarda yer alır. VS VS VS.. Farklı bir site gösterirseniz seviniriz.
 

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
Hocam orada 100 bin ve atıyorum 200k vb. yazanlar haricindekilerin hepsi birkaç bin tl karşılığında minimum bütçeden mevduat alımınızı sağlayanlar zaten ;) Enparada hem 100k hem de 500k yı ekledim, çünkü aralarında ciddi farklar mevcut.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ah hocam bir önceki mesajında anlaşılan tamamen tanıtım amaçlı bir link paylaşmışsın ve izin verilmemiş ve bunun acısını benden çıkarmak istercesine sitemkar bir yazıyla beni, açtığım konuyu ve binlerce spam siteye asla benzemeyen güncel ve doğru bilgiyi oldukça emek harcayarak hazırladığım sitemi kirletmeye çalışıyorsun. Toyluğuna veriyorum. 10 senelik forum tecrübelerimden bilirim ki, gerçekten emek harcayarak ve sürekli güncelleyerek, insanların bilgiye erişmesini kolaylaştıracak yazılar hazırlarsan bunu kendin de hatta başkaları da gönüllü olarak yayabilir ve bunda hiç bir mahsur yoktur. Sayfanda tabii ki reklam da olabilir bu forumumuzda ve diğer binlerce sitede olduğu gibi...
 
Son düzenleme:

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
Arkadaşım ben yukarıda 26,5 demişim sen 25'ten bahsediyorsun ki artık yüzde 30 ları buldu ve geçmek üzere... Burada bir konu paylaşacaksan biraz zahmet et de siteni güncelle... İnsanlar en güncelini ve en yüksek oranı bilmek istiyorlar... Gerçek En Yüksek Mevduat Faiz Oranları Veren Banka 2018 sayfasına bakabilirsiniz arkadaşlar. Haftasonu hariç (Oranlar haftasonu zaten değişmez, biliyorsunuz) her gün güncelliyorum.
 

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
En Yüksek Faiz Veren Banka 2018 tablosu güncellendi arkadaşlar. Ekim ayı ile en yüksek mevduat faizleri 2018 2019 biraz duruldu, bilginiz olsun. Artık 30'lara dayanan tekliflerin yerini 27 ler almaya başladı. Fakat Ekim ayının 2. haftasıyla birlikte tekrar yükseliş başladı... Yeni tekliflerde yükselişler yaşanabilir. YTD
 

man_tar

Üyecik
Katılım
20 Eki 2009
Mesajlar
86
Puanları
8
Hocam çok haklısın ailevi sebeplerden ötürü 1 aydır güncelleyememiştim. Bugün güncelledim.

Ekimden sonra Kasım ayı itibariyle faizler düşmeye devam ediyor....

Güncel Tablo için >> En Yüksek Faiz Veren Banka 2019
-
 
Üst
stat counter