Epubor Ultimate Converter Giveaway

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Lisans Bul

Asistan
Katılım
22 Eyl 2017
Mesajlar
161
Puanları
43
Konum
İstanbul
Merhaba, yeni bir cekilis kampanyasini sizlerle paylasmak istiyorum :) Cekiliste 5 kisiye 1 yıllık lisans, ücretsiz güncelleme ve yükseltme hakki verilecektir!

Epubor Ultimate eBook Converter GiveawayEn iyi eBook Converter + eBook DRM Removal işlevleri de dahil olmak üzere her yerde kitap okumanıza yardımcı olur.

PC/Mac
Kindle eReader için Kindle
Her yerde okumak için e-Kitapları EPUB/MOBI/PDF'ye dönüştürün
Kobo eReader

Şifrelenmiş bir e-Kitabı dönüştürmek yalnızca 2 tıklama gerektirir
Epubor Ultimate, bir sürü kitabı EPUB, PDF veya Mobi'ye dönüştürmeyi basitleştirir ve dönüştürülen kitaplar tam olarak oldukları gibi görüntülenir. Sol kütüphaneden kitapları sürükleyip bırakın, gerekirse bir çıktı biçimi seçin ve "Dönüştür" düğmesini tıklayın. Ardından, tüm kitaplar ihtiyacınız olan formata dönüştürülecektir. Akıllı ve özel dönüştürücü kesinlikle daha çok hazırlıksız okumanıza yardımcı olur.

Kampanya sartlari: Kampanya sayfasinda konu altina programla ilgili bir kac cümle ile düsüncelerinizi yazmak ve gecerli bir email adresi girme zorunlulugu var. (Kazanan kisilere lisans anahtari email ile gönderilecektir) Tesekkürler, güzel program vs vs gibi yorum yazan kisiler cekilis hakki kazanamaz!

Kampanya Sayfasi: Epubor Ultimate Converter Giveaway
 
Üst
stat counter