Erken Seçim 2018 Bölümü hakkında bilmeniz ve dikkat etmeniz gerekenler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fragger

Dekan
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
9,672
Puanları
113
Konum
İstanbul
Değerli forum sakinleri;

Malumunuz ve oy verdiğiniz üzere siyasi konular 1 Temmuz'a kadar serbest. ( Forum'da 1 Temmuz'a kadar siyaset serbest! )

Konu açarken veya açılan konulara forum kurallarına uyarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Moderatör onayında olan konular onaylanmadan önce veya onaylandıktan sonra forum kuralları gereğince cezai yaptırımlar uygulanabilir. Uygulandığında neden bu cezayı aldım diye sormayınız, kurallar açık ve nettir.

Özelikle yeni açılan konularda bir haber veya yazı paylaşılacaksa kanıt niteliğinde yazıya veya habere ait içerik eklenmesi gerekmektedir. ( Kanıtı olmayan haberler yayına alınmayacaktır ve ceza verilecektir )

Ayrıca dikkat etmeniz gereken en önemli konu ise " Hukuka aykırılık bildirimi " dir. Unutmayın ki; SDNnin kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

https://forum.shiftdelete.net/threads/hukuka-aykirilik-bildirimi.267044/
 

cheleby

Profesör
Katılım
8 May 2009
Mesajlar
2,587
Puanları
48
İlk haksızlığa uğrayan bendim.Sürekli dile getirdim.Kendi isteğiyle mi ayrıldı görevine mi sonverildi bilmiyorum.Ama sevindim.
 

PARAzitCELL

Profesör
Katılım
5 May 2017
Mesajlar
4,695
Puanları
113
Konum
sanalalem
haksızlık yapıldığına ben de inanıyorum, modaratörler tarafsız olacaklardı veya görüşlerini bildirmeyeceklerdi deniliyordu ama nerde ....
 

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Katılım
12 Eyl 2009
Mesajlar
8,667
Puanları
113
Yarına kadar vaktiniz var.. Tik tak tik tak.. :p Bu arada bir birinizi kırmamaya özen gösterin ki bizde kalp kırmayalım.. :oops:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst
stat counter