Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erken Seçimi Kim Kazanacak?

• Ak Parti (Recep Tayyip Erdoğan)

Kullanılan: 12 38.7%
  • İyi Parti (Meral Akşener)

Kullanılan: 6 19.4%
  • Saadet Partisi (Temel Karamollaoğlu)

Kullanılan: 0 0.0%
  • CHP (Muharrem İnce)

Kullanılan: 12 38.7%
  • HDP (Selahattin Demirtaş)

Kullanılan: 0 0.0%
  • Vatan Partisi (Doğu Perinçek)

Kullanılan: 1 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak Özgen

Profesör
24 Haziran 2018 Pazar Günü Türkiye Erken Seçime Gidiyor.
erken seçimi kim kazanacak.jpg

Sizce erken seçimi kim kazanacak, hangi partini adayı kazanır ve yüzde kaç oy alır? Yorumlarınızı bekliyorum. Ankete katılmayı unutmayın

Gökçe Asena

Profesör
Recep Tayyip Erdoğan'ın izlediği Türk İslam siyaseti onu yine zirveye taşıyacaktır ki milletimiz en doğrusunu bilir hakkıyla bilen.

mttzn

Doçent
Kim kazanacağı belli her ne kadar istemesek de. Tek umudum umarım seçimler 2. tura kalır.

canshn

Asistan
Umarım insanımıza en uygun olanı kazanır. :) Din,dil,ırk,mezhep,siyasi görüş gibi konularla kutuplaşmaktansa insancıl bir şekilde gelişen bir ülke oluruz. :)

ÆSir

"Raporla" Kullanalım, Kullandırtalım.
Yönetici
Moderatör
Hangisi kazanırsa durum aynı. Atatürk gibi tarafsız bir insan evladı yok. Hepsi bir şeyinin çıkarı peşinde.!

topalsolucan

Rektör
muharrem beni çok şaşırttı. aslında genel manada şaşırmadım ama bir istisna mı derken, olmadığını gördüm. kendisini bildik bileli islami hiç bir yönünü görmemişken, ekmelettinin aday gösterilmesine en sert şekilde karşı çıkıp "imamı chp den aday göstermek büyük yanlışlıktır, kendi meşrebimizden birisini göstermeliydik" derken, şimdi imam kendisi oldu. aday olduğu günden beri din istismarına soyundu. camiden türbeden çıkmıyor. benim kardeşim de başörtülü falan demeler. biraz dik durun be kardeşim. ramazanda içtiğin biraya önceden enerji içeceği demiştin şimdi fetö sızdırdı diyosun. çık delikanlı gibi iştim sizene desene.

muharrem beni çok şaşırttı. aslında genel manada şaşırmadım ama bir istisna mı derken, olmadığını gördüm. kendisini bildik bileli islami hiç bir yönünü görmemişken, ekmelettinin aday gösterilmesine en sert şekilde karşı çıkıp "imamı chp den aday göstermek büyük yanlışlıktır, kendi meşrebimizden birisini göstermeliydik" derken, şimdi imam kendisi oldu. aday olduğu günden beri din istismarına soyundu. camiden türbeden çıkmıyor. benim kardeşim de başörtülü falan demeler. biraz dik durun be kardeşim. ramazanda içtiğin biraya önceden enerji içeceği demiştin şimdi fetö sızdırdı diyosun. çık delikanlı gibi iştim sizene desene.
Yahu şuankiler yapmıyor sanki onu :D :D
Bakalım bir defada İnce gelsin ne yapacak görürürüz. Ütopik olmayan vaatleir var ve çoğu kısa vadede gerçekleştirilebilir vaatler.

mapavrili

Doçent
16 senelik tek başına iktidar bi zahmet yapsın bunları.Devletin görevi bu zaten.
Demekki neymiş görevini yerine getirdi ve getiriyor.
Bu yüzden işte Ak parti Sn. Erdoğan liderliğinde her girdiği seçimi açık ara farkla kazandı ve inşallah yine kazanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
stat counter