Fiber interneti binaya nasıl bağlatırız?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Dewexs

Üyecik
Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve mahalleye yeni fiber internet geldi hatta yan binanın önüne kazı çalışması yapıldı ve yere fiber online hattı çekildi. Benim internetim 6 ay sonra tahhütü bitiyor ve fibere geçmek istiyorum binaya nasıl fiber çektire bilirim? Nereye nasıl başvuru yapmam gerekiyor ?

qwert123436

Doçent
merhaba iyi günler
bildiğim kadarıyla bina yöneticiniz super onlineye gidiyor benim evimin önünden fiber internet geçiyor fiber in kutusunu binamıza eklemek istiyoruz diye talimatta bulunuyor diye biliyorum.belki yanlışta biliyor olabilirim başka bilen arkadaşlarında fikrini almanı önerebilirim
super onlineyi bi arayıp oradanda bilgi alabilirsin

rubarovan21

Doçent
Arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve mahalleye yeni fiber internet geldi hatta yan binanın önüne kazı çalışması yapıldı ve yere fiber online hattı çekildi. Benim internetim 6 ay sonra tahhütü bitiyor ve fibere geçmek istiyorum binaya nasıl fiber çektire bilirim? Nereye nasıl başvuru yapmam gerekiyor ?
Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp telefon üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Ben de aynı şekilde başvuru yaptım diğer gün gelip bağladılar.

stat counter