Fiber kablo çektirme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

EmrecanReis

Üyecik
Merhaba Shiftdelete ailesi
Benim evimde Süperonline ın Fiber altyapısı var.
Ama millenicom,netspeed gibi firmalar
Türk Telekom altyapısı istiyor .
Ama onda hiper dedikleri evin önüne gelen geri kalanını bakır kablo ile yaptıkları bir kurulum var.
Benim evimin önüne kadar altyapı var . sadece 2-3 metre kablo çekilip cihaz konulması lazım .
İşte ben bunu nasıl yapacagım bilmiyorum ? Ne yapmam gerekiyor ?
Bu arada yalnız degilim karşı komşumla birlikte hareket ediyoruz

AMC

Profesör
İmzaya bakmıyorlar hocam zaten süperonline fiber var 2.hayatta çekmezler.

EmrecanReis

Üyecik
İmzaya bakmıyorlar hocam zaten süperonline fiber var 2.hayatta çekmezler.
Hocam Aslında benim türktelekom u istemem türktelekom u sevdigimden degil diger internet saglayıcıları türktelekom dan başka bir şey kullanmıyorlar ondan .
Vdsl e de güvenemiyorum çünkü sabit bir şey gelmeyedebilir.
Fiber de böyle bir sıkıntı mevcut degil .
Yoksa bana vdsl de 50 mb tarife öneriyorlar ama güvenemiyorum işte kaç gelecek süreklilik olacak mı ?
İşte bu benim aklımdakiler
Şimdi 2 tane sorum var hocam ben heralde hiber denile bir internet kullanıcısıyım.
ben hangi firmayı ararsam arayayım bana net bir şey söylemiyorlar sürekli olarak kendi internet kampanya fiyatlarını söylüyor Mesela;
Türknet : En fazla 35 Alırsın diyor
millenicom 50 alırsın diyor.
AZ ÖNCE ttnet ile görüştüm hız düşüşlerini sordugumda bana 35+ garanti dedi şimdi hocam ben en fazla kaç alabilecegimi nereden ögrenecem ?
birde 2 inci olarak
vdsl in de kendi alt çeşitleri varmış
vdsl 2 fln diyorlar
bunlar neler
ben yarı fiber yarı vdsl olacagım için bana ne gelecek bunları ögrenmek istiyorum aslında ?

phasan

Üyecik
Hocam Aslında benim türktelekom u istemem türktelekom u sevdigimden degil diger internet saglayıcıları türktelekom dan başka bir şey kullanmıyorlar ondan .
Vdsl e de güvenemiyorum çünkü sabit bir şey gelmeyedebilir.
Fiber de böyle bir sıkıntı mevcut degil .
Yoksa bana vdsl de 50 mb tarife öneriyorlar ama güvenemiyorum işte kaç gelecek süreklilik olacak mı ?
İşte bu benim aklımdakiler
Şimdi 2 tane sorum var hocam ben heralde hiber denile bir internet kullanıcısıyım.
ben hangi firmayı ararsam arayayım bana net bir şey söylemiyorlar sürekli olarak kendi internet kampanya fiyatlarını söylüyor Mesela;
Türknet : En fazla 35 Alırsın diyor
millenicom 50 alırsın diyor.
AZ ÖNCE ttnet ile görüştüm hız düşüşlerini sordugumda bana 35+ garanti dedi şimdi hocam ben en fazla kaç alabilecegimi nereden ögrenecem ?
birde 2 inci olarak
vdsl in de kendi alt çeşitleri varmış
vdsl 2 fln diyorlar
bunlar neler
ben yarı fiber yarı vdsl olacagım için bana ne gelecek bunları ögrenmek istiyorum aslında ?
Netspeed sor onlar net bir internet söyler

arekamint

Asistan
benim binada da uydu net fiber alt yapısı vardı mecbur tercih ettim hiç uğraşmadım.

stat counter