Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

stinghardyzz

Profesör
Yaklaşık 3 hafta önce s10e aldım Hepsiburada üzerinden, telefon başlarda sıkıntısızdı ya da ben fark etmedim ama şuan akşam saatlerinde parlaklık %30 ve altındayken siyah yerlerde deli gibi gölgelenme yapıyo, böyle kaydırıyorum widgetler olsun youtube de siyah alanlar olsun galeride fotoğraf aralarındaki siyah alanlar olsun geçiş yaparken siyah yerler geriden gelip arkasında mavi izler bırakıyo ama çok kısa süreli. Mail attım samsunga hard reset atmamı istediler atmadım sorunun %90 donanım kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşim gereği zaten elime alamıyorum telefonu fazla, ilk amoled deneyimim var mı böyle sorun yaşayan? Ne yapmalıyım sizce?

Hiç oyun oynamadım pekte oynamam, İnstagram Facebook benzeri sosyal medya uygulaması kullanmam telefonda ağır hiç bir program yok, Hepsiburada müşteri hizmetleri yetkili servise götürüp değişim raporu alabileceğimi söyledi ve süre sınırı olmadığını söyledi bu işlem için, ne kadar doğru? Servise götürsem muhtemelen ekran değişimi yaparlar, daha 1 aylık bile olmayan telefonun ekranının değişmesi ne kadar doğru? Zaten işim yoğun servise de ne zaman gidebilirim bilmiyorum bi ara izin almam lazım karar veremedim bi türlü, hard reset deneyebilirim ama yazılımın veya güncellemenin böyle bir sorun yaşatma ihtimali nedir? Bu arada telefonun diğer hiç bir özelliği ile sıkıntım yok gayet memnunum, gerek sarj gerek kamera performansı, tabiki bazı uygulamalar için güncelleme lazım, mesela whatsapp üzerinden fotoğraf çekerseniz geniş açılı lensi kullanıyor sadece :D ironik..

Teşekkürler.
sorununuz gece modu açık olduğu icin olabilirmi acaba ?

stinghardyzz

Profesör
Sanmıyorum gece modu kapalıyken akşam saatlerinde veya gece parlaklık düşükken her zaman oluyor. anlamsız bi sorun :D videolarda vesaire bi sorun olmuyor siyah kısımlarda..
bende gece modu acikken dediniz oluyor. onun disinda kapaliyken boyle bir sorunum yok

Troob

Profesör
bende gece modu acikken dediniz oluyor. onun disinda kapaliyken boyle bir sorunum yok
iyi de gece modundayken de olması garip değil mi :D dediğiniz doğru ama gece modunda daha çok belli oluyo, telefonu gece kullanasım gelmiyo artık.. genel olarak amoled derdi felan mı bu yoksa servise gidicem?

HakkiAkyol144P

Üyecik
Merhaba Forumda yeniyim. Bir S10 plus kullanıcısı olarak bu kulübe üye olmak istiyorum. Nasıl üye olabilirim?

stat counter