General Mobile Discovery Güncellendi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

K /\ /\ N

Profesör
Yahu ben yarın telefon alacamda sadece 3 telefon arasında kaldım. Nexus 4 mü s4 mini mi yoksa gm dicovery mi. Benim için oyun müzik önemli.

gencfener

Asistan
Yahu ben yarın telefon alacamda sadece 3 telefon arasında kaldım. Nexus 4 mü s4 mini mi yoksa gm dicovery mi. Benim için oyun müzik önemli.
müzik cok önemli diyorsan htc bak derim ama nexus 4 ü napıcan hiç özelleştirme falan yok sade makina s4 miniyide iyi arastır karsılaştır derim

Ümitt

Profesör
Discovery de çift taşıyıcı teknolojisi var mı ?? :)

sinanakyuz

Asistan
biraz daha bekleyip 1.500 tl civarında telefon almanı öneririm almışken güzel bi tel alırsın g2 felan gayet gzl telefon işinide görür

S

SDN Okuru

SDN Okuru
minecraft,need for speed shift , dead trigger 2 .. gibi birçok oyunu hiç kasmadan oynatmakta. Ayrıca gerçekten sağlam telefon çok sık yere düşürmeme rağmen daha bir çizik almadı.
Ve bana görede s3 ve seviyesinde ki samsung modellerinden çok daha stabilize ve güzel bir telefon.

gencfener

Asistan
Xperia sp yi önerirmisin peki?
tam bilgim yok ama cıtayı 1000 liranın üzerine cıkaracaksan eğer optimus g olabilirsin 1200 tl ye falan bulabilrsin diye biliyorum

yada yılbasına kadar bekle yılbasından sonra muhtemelen fiyatlar düşer g2 veya xperia z alabilirsin

fenrir2

Üyecik
600 Tl 'ye S3'den bile , hatta S4'den daha iyi bir telefon GM forever :)

fenrir2

Üyecik

sinanakyuz

Asistan
ram muhabbeti sıktı artık ram kullanımının cok veya az olması diğer programlarda bir sorun teşkil etmez htc one da 1 gb üstünde boş bir alan var. s4 te de 300-400 mb felan boş alan var ama telefonda yavaşlama olmuyor ram olayına takılmayın bu kadar...

sinanakyuz

Asistan
böyle bir telefon alacak olursan 4 5 ay sonra içinde değiştirme isteği doğacak bunu engellemek için biraz bekleyip daha güzel bir telefon al derim.

Dehşetengiz

Üyecik
Galaxy aceden buna gecicem essekten ata binmek gibi olacakta kampanya yok 16 gb 550 filan gelecek.anca sanirim daha asagi bulmak.zor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kısmetse pazar günü alıyorum nerelerden alabilirim bilgisi olan var mı?

blackwhite

Asistan
Merhaba,
Telefonu yeni aldım ve açar açmaz güncelleme çıkardı. DAha hiç kullanmandan telefonumu güncelleyeyim istedim. Sonra kullanırken farkettim. Resim çekerken FLASH seçeneği yok. Açma yada kapama yapamıyorum. Kendi ortam ışığına göre otomatik yapıyor. BU sorunu başka yaşayan var mı acaba?

stat counter