General Mobile Discovery Kutudan Çıkıyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

C.A.

Asistan
sol alt tarafta ölü pixel var siyah ekranda bembeyaz gözüküyor bunu söyleyecek yürek bile yok sdn ekibinde. bariz videodan bile gözüküyor. böyle çöp modelleri sırf reyting uğuruna millete anlatıyorsunuz millette birşey sanıyor bunu alacağına git huawei al daha iyi

edit: nerde diyenler 04:45te ekranı yukarıdan çekerkene siyah kısımda sol alt tarafa baksınlar oradan göz kırpıyor.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
sol alt tarafta ölü pixel var siyah ekranda bembeyaz gözüküyor bunu söyleyecek yürek bile yok sdn ekibinde. bariz videodan bile gözüküyor. böyle çöp modelleri sırf reyting uğuruna millete anlatıyorsunuz millette birşey sanıyor bunu alacağına git huawei al daha iyi
boşver aman alacak alir gene bütün telefonlara çöp demeye başladik hadi hayirlisi note 3 bile çöp dedim bugün:laugh:

abidn

Asistan
600 liraya 4 çekirdek işlemcili telefonu kim veriyor arkadaş? Tamam GM bir HTC veya Sony kalitesine sahip değil ama F/P olarak en iyi telefonlardan. 720 liraya SIII Mini aldım 1 GHz çift çekirdek işlemci 4 inç de ekran var bilemiyorum :D

friendly

Rektör
Geçte olsa SDN den böyle bir inceleme görmek güzel.
SDN nin inceleme tarzını her zaman beğendiğim için bu cihazın özellikle incelemesini burada görmek istemiştim.

Şahsen cihazı halen almayı düşünüyorum,
Mavi vardı aklımda ama şimdi incelemede siyahı görünce artık kesinlikle siyah diyorum.. :)

Arkadaşın bahsettiği ölü pikseli de göremedim ayrıca.

seckyn

Profesör
Ölü piksel nerede ya

Telefonun bence alınabilir :) zaten bir samsung bir apple da en üst seviyede telefonun maliyeti 200 $ seviyesinde gerisi hep kar :D Ucuz olması kalitesiz olduğunu göstermez :)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye

edit: nerde diyenler 04:45te ekranı yukarıdan çekerkene siyah kısımda sol alt tarafa baksınlar oradan göz kırpıyor.
Reyting uğruna değil bu düşüncelerine hic katılmıyorum tamamen alacak arkadaşlarin yararina gec bile kalindi ayrica ölü pixel olmasi f/p krali olduğu gerçeğini degistirmiyor ki bende goremedim

tolgacem

Editör
Editor
Bak arkadaşım. Biz burada yeri geldi her telefonu övdük. General Mobile'ın ilginç bir telefonu vardı 4.3 ekran oranlı. Heryerde banner varken, o telefonun tüm kötü yerlerini öyledik.

Yeri geldi S3 Mini'ye kötü dedik, yeri geldi HTC Butterfly'a, yeri geldi Sony'nin bir modeline kötü dedik ama iyi modellerinin de hakkını verdik.

Bizim ya da benim bir markayı öne çıkarma gibi bir derdimiz yok. Bunu idrak etmeniz lazım. Ayrıca kutuyu orada açıyorum, bir sürü ışık var. Açıkcası dikkat etmedim gözüme de çarpmadı. Ofiste yarın telefon bakıp detaylı bir fotoğraf koyarım. Varsa ölü piksel söyleriz.

Ayrıca ölü piksel olunca telefon kötü olmuyor. Bir sürü Galaxy S2 modelindeki ölen AMOLED pikselleri yüzünden S2 kötü telefon mu oldu? Hayır. Her şeyi abartıp, eleştirmek için eleştirmeyin lütfen. Eleştirecekseniz de yürek yok gibi laflarla değil, normal uslupla incelerseniz seviniriz. İyi forumlar.

friendly

Rektör
Aynen sırf eleştirmek için eleştirmiş arkadaş.
Azıcık gir bak araştır DH de bu telefonun konusunda, kullanan 100 lerce kişi var ve memnuniyet oranı gayet yüksek.

Ayrıca SDN bu cihazı tanıtmakta geç bile kaldı diyoruz , senin reyting uğruna tanıtıyorlar dediğin çöp model 2,5 aydır piyasada yok satan bir cihaz..

Ayrıca ikinci eli sıfırından daha pahalı bir cihaz konumunda, piyasayı bir araştır, gör.

Bu kadar ezber eleştiri getirmek gerçekten mantıksız.

Headhunter

Doçent
Bak arkadaşım. Biz burada yeri geldi her telefonu övdük. General Mobile'ın ilginç bir telefonu vardı 4.3 ekran oranlı. Heryerde banner varken, o telefonun tüm kötü yerlerini öyledik.

Yeri geldi S3 Mini'ye kötü dedik, yeri geldi HTC Butterfly'a, yeri geldi Sony'nin bir modeline kötü dedik ama iyi modellerinin de hakkını verdik.

Bizim ya da benim bir markayı öne çıkarma gibi bir derdimiz yok. Bunu idrak etmeniz lazım. Ayrıca kutuyu orada açıyorum, bir sürü ışık var. Açıkcası dikkat etmedim gözüme de çarpmadı. Ofiste yarın telefon bakıp detaylı bir fotoğraf koyarım. Varsa ölü piksel söyleriz.

Ayrıca ölü piksel olunca telefon kötü olmuyor. Bir sürü Galaxy S2 modelindeki ölen AMOLED pikselleri yüzünden S2 kötü telefon mu oldu? Hayır. Her şeyi abartıp, eleştirmek için eleştirmeyin lütfen. Eleştirecekseniz de yürek yok gibi laflarla değil, normal uslupla incelerseniz seviniriz. İyi forumlar.
Aynen abi haklısın. Sanki SDN'ye para veriyorda giriyor birde hakaret etme hakkı buluyorlar kendinde. Klavye başında herkes en çok bilen herkes kahraman. Şimdi bir de bir terim çıkmış her ergenin dilinde. "ÇÖP". LG G2 ye bile çöp diyolar ya :D böyle birşey var mı.

BLACKPOWERTURBO

Profesör
ya tamam herşeyi geçtim ama cihaz çöp benim için kimseyi baglamaz durumu var aman der geçerim banane parayi kazanan gm olçak sonuçta:laugh:

muratflash

Rektör
Arkadaş ölü pixel var diye Twitter ın kaydol butonuna diyor.. Hasta mısın olum sen?. O butonun rengi kendinden beyaz telefonla ne alakası var??..:D:D Komiksin vesselam..:D

tolgacem

Editör
Editor
Ziyaretçi 19.08.2013 23:27

Android 4.2.1 çok kısa süreli bir yayından sonra direkt olarak Android 4.2.2'ye geçildi. 4.2.1'de takvim ve rehber sorunları vardı. Nasıl GingerBread 2.3.4 ya da 2.3.5'ten sonra bilinirse ya da Android 4.0 genel olarak 4.0.4 ile gelirse, Android 4.2.2'de öyledir.

Android 4.2.1 bence yanlış bir seçim. Yani 4.2.2 varken neden bu sürüm? Çok fazla fark etmez. Hatalar güncellenir ama sürüm numarası bile beni rahatsız etti. Onu belirttim ilginç diye.

mendocino

Rektör
Çok boş adam var sitede yemin ediyorum insanda haber okuma yorum yapma isteği bırakmadılar. 360p videoda pikseli gören süpersonik gözlerini boşverdim en çok incelenmesi gereken telefonlardan birisinin incelemesine saldırmak bide üstüne insanlara aptal muamelesi yapmak anlaşılabilecek gibi değil. Sen söylemesen biz hangi telefonu alacağımızı bilemeyecektik yüce insan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
valla tanıdığım 8-10 kişi bu telefondan aldı, gerçekten F/P tavan

marancı

Profesör
Bu telefonu yapan ve bu fiyata satanları tebrik etmeli.

Koca Adam

Profesör
ya tamam herşeyi geçtim ama cihaz çöp benim için kimseyi baglamaz durumu var aman der geçerim banane parayi kazanan gm olçak sonuçta:laugh:
hakkında fikriniz yoksa yada çok fazla zenginseniz çöp deyip geçmek kadar kolay birşey yoktur ama unutmamak lazım ki herkes çöp yazmak için girmiyor alacak olanların da aklını karıştırıyorsunuz...

Arkadaş şunu görmüş olmalı. Ama tavandan bişey yansıma yapmış da olabilir. Videodan hele de bu kaliteden anlayamayız. En azından 720p yayınlayın şunları yav.

Monitöre yaklaşın.

stat counter