GM 9 Pro Alınır Mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mylmzzz

Üyecik
GM 9 pro almayı düşünüyorum fakat cihaz hakkında olumsuz yorumlar çok fazla. Cihazı kullananlar tavsiye eder misiniz?

İbrahimm.ka

Üyecik
GM 9 pro almayı düşünüyorum fakat cihaz hakkında olumsuz yorumlar çok fazla. Cihazı kullananlar tavsiye eder misiniz?
Markanın genel sorunu olan soket ve hoparlör bozulması sorunları oluyor ancak gm9 pro ablamda var ve şuana kadar bir sorun çıkmadı 1 senedir kullanıyor. Sadece markaya güven yok mesela ben de güvenmiyorum. Bir de cihazın arayüzü android one olduğu için pek tercih edilmeyebilir. Şahsi görüşüm ben de sevmiyorum android one arayüzünü. Eğer normal kullanım için alacaksanız gayet uygun bir cihaz.

astegon

Profesör
Markanın genel sorunu olan soket ve hoparlör bozulması sorunları oluyor ancak gm9 pro ablamda var ve şuana kadar bir sorun çıkmadı 1 senedir kullanıyor. Sadece markaya güven yok mesela ben de güvenmiyorum. Bir de cihazın arayüzü android one olduğu için pek tercih edilmeyebilir. Şahsi görüşüm ben de sevmiyorum android one arayüzünü. Eğer normal kullanım için alacaksanız gayet uygun bir cihaz.
GM geçmişi sebebiyle böyle. Kendini düzeltmesi için fiyat kırması, kampanya yapması, cihazla birlikte güzel hediyeler vermesi gerekirken vestel gibi vergiler üzerincen CB'na oynadı ve istediğini aldı.

vatan hainidir benim gözümde.

GM geçmişi sebebiyle böyle. Kendini düzeltmesi için fiyat kırması, kampanya yapması, cihazla birlikte güzel hediyeler vermesi gerekirken vestel gibi vergiler üzerincen CB'na oynadı ve istediğini aldı.

vatan hainidir benim gözümde.
1700 TL'ye satıyorlar kendi sitelerinde. Gayet iyi bir fiyat.
GM yine düzgün bir cihaz çıkardı. Vestel tam vatan haini.

Teknolog26

Üyecik
Ben tavsiye ederim, fiyatına göre çok iyi telefon. Şuan eşim kullanıyor hiçbir problemini görmedik. Şarjı da hala uzun süre idare ediyor, kamerasıda aynı performansı veriyor, oyunlarda da aynı hızı alıyorum. General mobile'ın piyasaya sunduğu en iyi telefon diyebilirim bunun için, gm8'den sonra :)

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Alınmaz sıkıntılı cihazlar

astegon

Profesör
1700 TL'ye satıyorlar kendi sitelerinde. Gayet iyi bir fiyat.
GM yine düzgün bir cihaz çıkardı. Vestel tam vatan haini.
Hocam cihaz spec'lerine göre iyi görünüyor. Ancak almam. Çünkü en son CB'na özel bir cihaz götürdüler. Arkasında imzası olan ve forsu olan.

Vestel ile kol kola girdiler. O yüzden vatan haini diyorum ben.

Aldırmam GM kimseye.

Sardaukar

Asistan
Hocam cihaz spec'lerine göre iyi görünüyor. Ancak almam. Çünkü en son CB'na özel bir cihaz götürdüler. Arkasında imzası olan ve forsu olan.

Aldırmam GM kimseye.
iphone da özel telefon üretti onlardamı vatan haini ?

Aldırmam GM kimseye.
Ben cihazı denedim cihaz güzel. Öneririrm de markadan bağımsız cihaz iyi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yerli üretim yapan bir marka için vatan haini diyebiliyorsunuz bu ağır bir itham. O halde yerli malındansa dış ülke malı kullananda mı vatan haini oluyor?
VEstel vatan hainidir. En iyi ihtimalle halka ihanet etmektedir.

astegon

Profesör
Vatan Haini belki ağır bir laf ama hakediyorlar.

onlar yüzünden ithal mallara ağır vergiler gelmedi mi gençler? Hatırlayın.

iPhone ürettide ne oldu o zaten ithal.

Gelelim bu iki halka ihanet eden ( teşekkürler @Murat Burç) firmalara. Önderliğini vestel yapıyor. Çöpün çöpüne istedikleri rakamlara ne demeli?

yerli malı olsun ama biraz da halkını düşünsün. Adam gibi 3 segment cihaz çıkarsınlar, uyguna versinler.

Ben tekrar söylüyorum GM, GM9 Pro ile gerçekten güzel bir ürün koydu ortaya. 1700'e de satıyor gözüm kapalı alırım. Muazzam video çekiyor.
Ama vestel? Tam bir çöp. Çöp bile iltifat.

Teknolog26

Üyecik
Vatan Haini belki ağır bir laf ama hakediyorlar.

onlar yüzünden ithal mallara ağır vergiler gelmedi mi gençler? Hatırlayın.

iPhone ürettide ne oldu o zaten ithal.

Gelelim bu iki halka ihanet eden ( teşekkürler @Murat Burç) firmalara. Önderliğini vestel yapıyor. Çöpün çöpüne istedikleri rakamlara ne demeli?

yerli malı olsun ama biraz da halkını düşünsün. Adam gibi 3 segment cihaz çıkarsınlar, uyguna versinler.
Bu tür ithamlar çok doğru şeyler değil ne olursa olsun. Ayrıca kalitesine göre uygun fiyata veriyorlar zaten telefonları. Yine de fikrinize saygı duyuyorum (vatan harici kısmı hariç)

Vestel kaliteli ürünlerle bilinen Türkiye'nin ekonomisinin lokomotifi kimsenin haddine değil küfür etmek çöp değil vizyonsuz o.

stat counter