Gta V Low

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hamzaortaokullu

Üyecik
o anakarta xeon e5450 alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTX 750 alın 250 tl filan.
Valla biraz lootlanıyım ondan sonra yine mesaj atarım hergünkü gibi yine teşekkürler VECTOR ben o gta yı telepatik sinyallerimle yine açarımda hani
Neyse iyi aksamlar en sevdiğim forum ve adam gibi adam vector😉

Brkmn

Asistan
Aynı bilgisayarın ekran kartı farklı olan hali var gta 5 low ayarlarda 30 fps oynanabiliyordu. Sana önerim Q8400 yapmandır eğer imkanın varsa 400 Mhz ramleri 800 Mhz ile değiştirmendir.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Gta 5'e sistem yetmez. Sıfırdan toplayabilirsen topla.

Hamzaortaokullu

Üyecik
Benim amacım illa gta 5 açmasi değil cod mw 3 dirt metro last light falan o gibi oyunları daha iyi oynamak

Brkmn

Asistan
Gta 5'e sistem yetmez. Sıfırdan toplayabilirsen topla.
Hocam aynı sistem ve işlemcinin OC yapılmış hali ile GTA 5'de 30 FPS sabit alıyordum sadece onun ekran kartı benimkine göre baya düşük. İyi bir soğutucusu varsa aynı şekilde oynayabilir.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hocam aynı sistem ve işlemcinin OC yapılmış hali ile GTA 5'de 30 FPS sabit alıyordum sadece onun ekran kartı benimkine göre baya düşük. İyi bir soğutucusu varsa aynı şekilde oynayabilir.
İstediği ekran kartıyla yükseltme yapsın, ram 4 gb olduğu sürece ve ekran kartı o işlemciyle sürekli darboğaz olacak. Çünkü oyun minimum 4 gb ram tüketiyor.
Üstüne üstlük oyunun bazı akıcılık gerektiren sahnelerinde 30 fps sabit almak kullanıcının moralini çok bozar.

Brkmn

Asistan
İstediği ekran kartıyla yükseltme yapsın, ram 4 gb olduğu sürece ve ekran kartı o işlemciyle sürekli darboğaz olacak. Çünkü oyun minimum 4 gb ram tüketiyor.
Üstüne üstlük oyunun bazı akıcılık gerektiren sahnelerinde 30 fps sabit almak kullanıcının moralini çok bozar.
Sonlara doğru silahlı kapışmalar arttığında optimizasyon sorunları haricinde pek bir sorun olmadı bu arada oyunu 2017'nin ortalarında bitirmiştim. Söyledikleriniz doğru şuan ki hali ile ne olur pek bir şey söyleyemiyeceğim ama benim oynadığım zamanda pek de ahım şahım bir kasma yoktu.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Sonlara doğru silahlı kapışmalar arttığında optimizasyon sorunları haricinde pek bir sorun olmadı bu arada oyunu 2017'nin ortalarında bitirmiştim. Söyledikleriniz doğru şuan ki hali ile ne olur pek bir şey söyleyemiyeceğim ama benim oynadığım zamanda pek de ahım şahım bir kasma yoktu.
Gta Online oynayan biri olarak, online'a, bağlanırken single playerda ufak kasılmalar bile yaşıyorum. Gtx 1050ti i5 7400 8gb ram 860 evo ssd'li sistemde.

VECTORRR

Dekan
online olanda sanki sistem gereksinimleri artıyormuş gibi oluyor mesela normal tek oyunculuda akıcı rahat bir şekilde oynayabilsen bile online olunca en düşük ayarda dahi 20 fps civarı birşey.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı bilgisayarın ekran kartı farklı olan hali var gta 5 low ayarlarda 30 fps oynanabiliyordu. Sana önerim Q8400 yapmandır eğer imkanın varsa 400 Mhz ramleri 800 Mhz ile değiştirmendir.
@9400 gibi bir işlemci bile GTX 750 gibi bir işlemciye ancak yetiyor Q8400 yetmez aslında eski anakartlarda 400 mhz 800 mhz diye birşey yok sorunsuz oc yapılabiliyor. :D

stat counter