Günün Esprisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

oyun hastasıı

Üyecik
adam gece yatmış sabah olup kalmış üzerinde ayak izleri varmış neden

çünkü adam kendinden geçmiş XD

FlexsNutella

Doçent
hahahahaa... hahahahahahahhaah..... haaaaa güldüm çok funnydi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir adam varmış karısı varamamış...

İlgili resim
Burayı Terket GIF - BurayiTerket GIFs

Son düzenleme:

crow88

Profesör
ugh! şakayla karışık,gerçekler
oturan boğa ben
yeşil olduğu çayırların,büyük beyaz bizonların üstünde top oynadığı,puşt demir atın ,çayırlarımız da zırt,pırt tur bindirdiği,
beyaz salak adamların,at koşturduğu (altın sarısı,güneş saçlı kızları hani ya :mask::mask:) uzun mavi bıçaklı hergelelerin,tur bindirdiği,o yeşil çayırların şefi idim.bir zamanlar
Ahanda bu dingil beyazlar geldi,ne çayır kaldı ,ne bizon,ettiler içine 1 asır,ulan hıyarlar,bunun vebalini hanginiz taşır,ulan ben şef iken ,korkardım.
siz ne şeyime ,ettiniz bu gocuman ülkeye.

73288

RAIDENN

Üyecik
Hani bazen çok beğendiğimiz bir şaka, Espri oluyor. Ama çok kısa olduğu için foruma konu açamıyoruz :D ( Bunu yazarken acaba üyelerde olmuyor mu diye düşünmeye başladım :cursing: ) İşte o esprileri buraya yazabiliriz, Bir nevi söyle rahatla gibi :D

İlk espriyi ben yapim :)

Bir espri görürsün, Çok beğenirsin, Foruma yazamazsın hevesin kaçar :scared::D:D

--
Hani bazen çok beğendiğimiz bir şaka, Espri oluyor. Ama çok kısa olduğu için foruma konu açamıyoruz :D ( Bunu yazarken acaba üyelerde olmuyor mu diye düşünmeye başladım :cursing: ) İşte o esprileri buraya yazabiliriz, Bir nevi söyle rahatla gibi :D

İlk espriyi ben yapim :)

Bir espri görürsün, Çok beğenirsin, Foruma yazamazsın hevesin kaçar :scared::D:D

--
Adamın biri varmış ikinci dönem düzeltmiş :D :D

stat counter