Güzel bi haber : ÖTV iki katına çıkmış

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

astegon

Profesör
Hemen uygulanmış. Yapıştırmışlar zamları 100-200-300

Hahahaha

@ardagrbz

Doçent
nesi güzel haber
İroni diyoruz biz buna
Mesaj otomatik birleştirildi:

tam olarak yani resmi olarak ne zman uygulanacak 14mayıstan itibaren die gördüm sanki

tam olarak yani resmi olarak ne zman uygulanacak 14mayıstan itibaren die gördüm sanki

Vallahi çok yakında uygulanır hatta en kısa zamanda ki şu an samsung un resmi sitesinde s10 serisine erişim sağlanamıyor büyük ihtimalle fiyatları ayarlıyorlar

Leand

Profesör

Senin xr kanat taktı, kaçırdın herhalde.

Leand

Profesör
Eskiden en yeni iphone pahallıydı şimdi 3 nesil önceki iphone göklerde bir yıldız oldu. :D Apple artık daha fiyat indirmesin bence etki bile yapmaz.

xr'ye 800/1000tl arası çakmışlar :/ İsterse 10 sene dayansın bir telefona bir ev peşinatının yarısı bağlanmaz mantıklı değil :O

@ardagrbz

Doçent
Eskiden en yeni iphone pahallıydı şimdi 3 nesil önceki iphone göklerde bir yıldız oldu. :D Apple artık daha fiyat indirmesin bence etki bile yapmaz.
Ayforcular artık telefon değiştirmek isterse se filan alır ya da yerin dibine soktukları samsung :)

xr'ye 800/1000tl arası çakmışlar :/ İsterse 10 sene dayansın bir telefona bir ev peşinatının yarısı bağlanmaz mantıklı değil :O
800 mü 3000 tl olan cihaza 1000 tl gelecekmiş diye duydum

Leand

Profesör
Ayforcular artık telefon değiştirmek isterse se filan alır ya da yerin dibine soktukları samsung :)

800 mü 3000 tl olan cihaza 1000 tl gelecekmiş diye duydum
Bu daha başlangıç zamlar gelir bol bol. Bence bu baştakiler giderse davutoğlu'nun partisine oy verelim zevk vermeye başladı artık :D

Kupa Beyi

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 70670
Samsung sitesini güncelledikten sonra galaxy s10e nim fiyatını sabit tutarak galaxy s10 ve s10+ a 100-200 tl zam yaptı. Keşke hepsi bu kadar yapsa :)

Adamlara helal olsun, kafadan 600 tl zammı vardı... Vergisi ödenmiş telefonları hesaba katarak denklemiş de olabilirler. Sitelerde de durum bu. 5935 TL gördü...

70673

Son düzenleme:

Leand

Profesör
Bize ekonomiden önce başka şeyler lazım ama diyemiyorsun işte hep imalı laflar, bir şeyler anlatamamak filan internet ve forum tarzı yerlerin dahi bir anlamı kalmadı. Allah kolaylık versin sağlıcakla kalın.

@ardagrbz

Doçent
Bize ekonomiden önce başka şeyler lazım ama diyemiyorsun işte hep imalı laflar, bir şeyler anlatamamak filan internet ve forum tarzı yerlerin dahi bir anlamı kalmadı. Allah kolaylık versin sağlıcakla kalın.
Çok fazla bişey demeyelim mesela ben korkuyorum ağzıma açmayı öğrenci adamım

kmurat

Dekan
Bu zamlar İphon satışlarını artırır. Gösteriş meraklılarını yüksek fiyat her zaman tahrik eder. Sizin gibi garibanların da çenesi yorulur.

kmurat

Dekan
Zenginin parası garibanın çenesini yorarmış. İphone alamayanlar, alabilenleri konuşur bundan sonra.

stat counter